orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap925704962

BRANNFOREBYGG AS

LAKSELV · Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring · Stiftet 2020

Aksjeselskapet BRANNFOREBYGG AS holder til i Lakselv og leverer feietjenester samt tilsynstjenester innen brann. Selskapet har en årlig omsetning på 3 millioner kroner og sysselsetter 7 ansatte. Virksomheten omfatter utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring.

Generert av Orakel AI
Omsetning6,1 mill. kr
Ansatte7
Stiftet2020
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
925704962
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
81.220Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøringSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
LAKSELV
Adresse
Kirkeveien 24, 9700, LAKSELV
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
feietjenestertilsynstjenestebrann
Stiftet
2020

Aksjonærer

Største aksjonær: ANNE-RITA HANSEN (50,0 %)

  1. ANNE-RITA HANSENperson50,0 %
  2. NINA KULSLAND ERIKSSONperson50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i BRANNFOREBYGG AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseBRANNFOREBYGG AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20256,1 mill. kr0,4 mill. kr0,3 mill. kr0,2 mill. kr
20243,2 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr
20234,3 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr0,2 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20253,2 mill. kr0,6 mill. kr2,5 mill. kr–
20241,8 mill. kr0,4 mill. kr1,4 mill. kr–
20231,8 mill. kr0,4 mill. kr1,5 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin6,2 %Positiv2024: 4,5 %
Resultatgrad3,9 %Tilfredsstillende2024: 1,5 %
Egenkapitalandel20,5 %Tilfredsstillende2024: 22,9 %
Gjeldsgrad3,9Tilfredsstillende2024: 3,4
Likviditetsgrad1,22Tilfredsstillende2024: 1,47
Arbeidskapital375 932 krPositiv2024: 323 592 kr

Indikativ selskapsverdi

3,5 mill. kr

Basert på EV/EBITDA-multippel: 9,2 × EBITDA 2025 (0,4 mill. kr). Spenn mellom metodene: 3,5 mill. kr til 6,7 mill. kr.

Slik regner vi
  • Selskapsverdi (EV) = bransjens median-multippel × selskapets EBITDA fra siste årsregnskap (2025).
  • Multiplene er Damodarans 2025-tall per NACE-seksjon, ikke justert for selskapets størrelse, vekst eller gjeld.
  • Bokført egenkapital 2025: 0,6 mill. kr.
  • Vi viser ikke verdi for holding-, finans- og eiendomsselskap, for selskap med omsetning under 5 mill. kr, eller når siste regnskap er eldre enn to år.

Kilde: Regnskapsregisteret og Damodaran 2025 bransjemultipler. Dette er et regnestykke på offentlige tall, ikke en verdivurdering.

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 7 perioder 2026, til sammen 258 713 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Nils Robert Robertsen Kvalvik (f. 1980)Daglig leder
  • Anne-Rita Hansen (f. 1971)Styrets leder
  • Nina Kulsland Eriksson (f. 1988)Styremedlem
  • Roy Myrheim (f. 1973)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Kirkeveien 24, 9700, LAKSELV. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassLakselv øst (0.1 km)
Nærmeste flyplassLakselv Airport, Banak (2 km)
Finansiell helseindeks
90 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 20 % i Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring
EgenkapitalutviklingØkende
Ansatte vs bransjeTopp 74 %
EierskapNorsk eid, største eier 50 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om BRANNFOREBYGG AS

Hva er organisasjonsnummeret til BRANNFOREBYGG AS?
Organisasjonsnummeret er 925704962. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
Hvem er daglig leder i BRANNFOREBYGG AS?
Nils Robert Robertsen Kvalvik er daglig leder, og Anne-Rita Hansen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte BRANNFOREBYGG AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 6,1 mill. kr, med et driftsresultat på 0,4 mill. kr og et årsresultat på 0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier BRANNFOREBYGG AS?
Største aksjonær er ANNE-RITA HANSEN med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor mange ansatte har BRANNFOREBYGG AS?
BRANNFOREBYGG AS har 7 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 1 underenheter.
Hvor holder BRANNFOREBYGG AS til?
Forretningsadressen er Kirkeveien 24, 9700 LAKSELV i PORSANGER kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.