ORO PROSJEKT AS
OSLO · Eiendomsforvaltning på oppdrag · Stiftet 2020
ORO PROSJEKT AS er et aksjeselskap stiftet i 2020 og er basert i Oslo. Selskapet arbeider med eiendomsforvaltning på oppdrag og har 14 ansatte. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 30,8 mill. kr med et driftsresultat på 6,2 mill. kr, mens omsetningen året før var 33,0 mill. kr. Selskapet er heileiet av OROEIENDOM AS og har en egenkapitalandel på 37,6 prosent.
Om selskapet
- Org.nummer
- 926112546
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.320Eiendomsforvaltning på oppdragSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OSLO
- Adresse
- Madserud allé 34, 0274, OSLO
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- forvaltningeiendomeiendomsselskap
- Stiftet
- 2020
Aksjonærer
Største aksjonær: OROEIENDOM AS (100,0 %)
- OROEIENDOM ASselskap100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ORO PROSJEKT AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Konsern
- Morselskap
- OROEIENDOM AS (100,0 %)
- Datterselskaper (1)
- ORO INVESTOR AS (100 %)
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- RolleNy rolle: ENORA AS (REGN)
- RolleFratrådt: VALUE GROUP AS (REGN)
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseORO PROSJEKT AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30,8 mill. kr | 6,2 mill. kr | 6,4 mill. kr | 5,0 mill. kr |
| 2024 | 33,0 mill. kr | 8,6 mill. kr | 9,2 mill. kr | 7,3 mill. kr |
| 2023 | 27,7 mill. kr | 10,0 mill. kr | 10,2 mill. kr | 7,9 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,8 mill. kr | 5,9 mill. kr | 9,8 mill. kr | – |
| 2024 | 24,2 mill. kr | 5,9 mill. kr | 18,3 mill. kr | – |
| 2023 | 20,6 mill. kr | 5,5 mill. kr | 15,1 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- OBOS EIENDOMSFORVALTNING AS888 mill. kr
- CBRE GWS NORWAY AS759 mill. kr
- NEWSEC PROPERTY ASSET MANAGEMENT AS352 mill. kr
- KONGSBERG TEKNOLOGIPARK AS343 mill. kr
- CITYCON SENTERDRIFT AS334 mill. kr
- SEABROKERS SERVICES AS278 mill. kr
Ledelse og styre
- Anders Brustad-Nilsen (f. 1979)Daglig leder
- Anders Brustad-Nilsen (f. 1979)Styrets leder
- Arild Inge Aubert (f. 1966)Styremedlem
- Anders Aasand (f. 1982)Styremedlem
Revisor og regnskapsfører
- ENORA ASRegnskapsfører
- REVISORKOLLEGIET ASRevisor
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- EVAT ASRengjøring av bygninger
- HERMES EXECUTIVE SEARCH ASRekruttering og formidling av arbeidskraft
- MARKETPLACE ASKonsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
- ADVOKATFIRMAET SAGA ASJuridisk tjenesteyting
- ASKHEIM EIENDOM ASKjøp og salg av egen fast eiendom
- BYGGKLAR ASDrift av søkemotorer
- CHR. ØDEGÅRDS GATE 6 ASUtleie av egen eller leid fast eiendom
- DIAKRIT NORGE ASReklamebyråvirksomhet
Registrert forretningsadresse: Madserud allé 34, 0274, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om ORO PROSJEKT AS
- Hva er organisasjonsnummeret til ORO PROSJEKT AS?
- Organisasjonsnummeret er 926112546. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2020.
- Hvem er daglig leder i ORO PROSJEKT AS?
- Anders Brustad-Nilsen er daglig leder, og Anders Brustad-Nilsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte ORO PROSJEKT AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 30,8 mill. kr, med et driftsresultat på 6,2 mill. kr og et årsresultat på 5,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier ORO PROSJEKT AS?
- Største aksjonær er OROEIENDOM AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor mange ansatte har ORO PROSJEKT AS?
- ORO PROSJEKT AS har 14 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 1 underenheter.
- Hvor holder ORO PROSJEKT AS til?
- Forretningsadressen er Madserud allé 34, 0274 OSLO.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 22. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.