orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap926675052

NICEFOLK AS

OSLO · Reklamebyråvirksomhet · Stiftet 2021

Et aksjeselskap registrert i Oslo med organisasjonsnummer 926675052. Selskapet driver reklamebyråvirksomhet og hadde null millioner kroner i omsetning ifølge siste tilgjengelige tall.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,5 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2021
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
926675052
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
73.110ReklamebyråvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Sigurd Hoels vei 49, 0655, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Stiftet
2021

Aksjonærer

Største aksjonær: JULIE STORM-GABRAIL (100,0 %)

  1. JULIE STORM-GABRAILperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i NICEFOLK AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseNICEFOLK AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,5 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,5 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,5 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr0,0 mill. kr0,1 mill. kr–
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,1 mill. kr–
20230,1 mill. kr0,0 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin9,5 %Positiv2024: -8,2 %
Resultatgrad8,0 %Positiv2024: -8,6 %
Egenkapitalandel1,3 %Svak2024: -88,3 %
Gjeldsgrad77,4Svak
Likviditetsgrad0,94Svak2024: 0,34
Arbeidskapital−3 381 krSvak2024: −53 849 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Julie Storm-Gabrail (f. 1994)Daglig leder
  • Julie Storm-Gabrail (f. 1994)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Sigurd Hoels vei 49, 0655, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassEnsjø T (0.3 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (35 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 52 % i Reklamebyråvirksomhet
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om NICEFOLK AS

Hva er organisasjonsnummeret til NICEFOLK AS?
Organisasjonsnummeret er 926675052. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
Hvem er daglig leder i NICEFOLK AS?
Julie Storm-Gabrail er daglig leder, og Julie Storm-Gabrail er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte NICEFOLK AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,5 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier NICEFOLK AS?
Største aksjonær er JULIE STORM-GABRAIL med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder NICEFOLK AS til?
Forretningsadressen er Sigurd Hoels vei 49, 0655 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.