orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap927057115

XENNA AS

OSLO · Uoppgitt · Stiftet 2021

Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 927057115 er basert i Oslo og driver med investering i aksjer og andre verdipapirer. Selskapet hadde en omsetning på 4 millioner kroner og er registrert med uoppgitt antall ansatte.

Generert av Orakel AI
Omsetning3,7 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2021
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
927057115
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
c/o Erik Fougner, Niels Juels gate 22B, 0272, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
investeringaksjerandreverdipapirer
Stiftet
2021

Aksjonærer

Største aksjonær: ALEXINE MARIA LINAAE FOUGNER (25,0 %)

  1. ALEXINE MARIA LINAAE FOUGNERperson25,0 %
  2. ERIK NICOLAY MARY FOUGNERperson25,0 %
  3. NICOLINE MARGAUX LINAAE FOUGNERperson25,0 %
  4. XANDRA CAROLINE LINAAE FOUGNERperson25,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i XENNA AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseXENNA AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20253,7 mill. kr3,5 mill. kr3,5 mill. kr3,5 mill. kr
20241,3 mill. kr1,0 mill. kr1,0 mill. kr1,0 mill. kr
20230,3 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202522,6 mill. kr22,5 mill. kr0,1 mill. kr–
202419,1 mill. kr19,0 mill. kr0,1 mill. kr–
202318,7 mill. kr18,7 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin93,4 %Positiv2024: 81,7 %
Resultatgrad94,1 %Positiv2024: 82,5 %
Egenkapitalandel99,8 %Positiv2024: 99,7 %
Gjeldsgrad0,0Positiv2024: 0,0
Likviditetsgrad394,98Positiv2024: 374,40
Arbeidskapital22,5 mill. krPositiv2024: 19,0 mill. kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Erik Nicolay Mary Fougner (f. 1961)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSkillebekk (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (38 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 1 % i Uoppgitt
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 25 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om XENNA AS

Hva er organisasjonsnummeret til XENNA AS?
Organisasjonsnummeret er 927057115. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
Hvor mye omsatte XENNA AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 3,7 mill. kr, med et driftsresultat på 3,5 mill. kr og et årsresultat på 3,5 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier XENNA AS?
Største aksjonær er ALEXINE MARIA LINAAE FOUGNER med 25,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 4 registrerte aksjonærer.
Hvor holder XENNA AS til?
Forretningsadressen er c/o Erik Fougner, Niels Juels gate 22B, 0272 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.