orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap927303159

INTERNATIONAL BRANDS AS

OSLO · Detaljhandel med bredt vareutvalg ellers · Stiftet 2021

Det er et aksjeselskap registrert i Oslo som driver internettbutikk med bredt vareutvalg. Selskapet importerer varer fra utlandet for videresalg til det norske markedet. Ifølge registrerte tall hadde selskapet 0 millioner kroner i omsetning.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2021
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
927303159
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
47.120Detaljhandel med bredt vareutvalg ellersSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Hukenveien 10, 0963, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
internettbutikkbredtvareutvalgkjøpvarerutlandetvideresalgnorge
Stiftet
2021

Aksjonærer

Største aksjonær: JAN TIMO HAFREDAL (50,0 %)

  1. JAN TIMO HAFREDALperson50,0 %
  2. MEIDELL OLSENperson50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i INTERNATIONAL BRANDS AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseINTERNATIONAL BRANDS AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,1 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr0,0 mill. kr0,1 mill. kr–
20240,1 mill. kr0,0 mill. kr0,1 mill. kr–
20230,1 mill. kr0,0 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin77,2 %Positiv2024: -28,3 %
Resultatgrad74,9 %Positiv2024: -28,4 %
Egenkapitalandel16,2 %Tilfredsstillende2024: 0,4 %
Gjeldsgrad5,2Svak2024: 237,6
Likviditetsgrad214,21Positiv2024: 88,91
Arbeidskapital93 171 krPositiv2024: 78 332 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Meidell Olsen (f. 1968)Styrets leder
  • Jan Timo Hafredal (f. 1967)Styremedlem

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Hukenveien 10, 0963, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassLillomarka barnehage (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (28 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 72 % i Detaljhandel med bredt vareutvalg ellers
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 50 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om INTERNATIONAL BRANDS AS

Hva er organisasjonsnummeret til INTERNATIONAL BRANDS AS?
Organisasjonsnummeret er 927303159. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
Hvor mye omsatte INTERNATIONAL BRANDS AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier INTERNATIONAL BRANDS AS?
Største aksjonær er JAN TIMO HAFREDAL med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder INTERNATIONAL BRANDS AS til?
Forretningsadressen er Hukenveien 10, 0963 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.