orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap927306638

AMH INDUSTRISERVICE AS

TINN AUSTBYGD · Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stiftet 2021

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Tinn Austbygd og opererer innen annen teknisk konsulentvirksomhet. Med en årlig omsetning på 4 millioner kroner, tilbyr de tekniske konsulenttjenester til sine kunder. Organisasjonsnummeret er 927306638.

Generert av Orakel AI
Omsetning3,6 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2021
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
927306638
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.129Annen teknisk konsulentvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TINN AUSTBYGD
Adresse
Tessungdalen 681, 3650, TINN AUSTBYGD
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Stiftet
2021

Aksjonærer

Største aksjonær: AMUND MØSTER HAUGEN (78,3 %)

  1. AMUND MØSTER HAUGENperson78,3 %
  2. SIGMUND HAUGENperson21,7 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i AMH INDUSTRISERVICE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseAMH INDUSTRISERVICE AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20253,6 mill. kr1,6 mill. kr1,8 mill. kr1,4 mill. kr
20242,5 mill. kr0,6 mill. kr0,6 mill. kr0,5 mill. kr
20232,3 mill. kr0,4 mill. kr0,4 mill. kr0,3 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20253,1 mill. kr1,5 mill. kr1,6 mill. kr–
20241,3 mill. kr0,9 mill. kr0,5 mill. kr–
20230,8 mill. kr0,4 mill. kr0,4 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin44,5 %Positiv2024: 22,8 %
Resultatgrad39,2 %Positiv2024: 18,8 %
Egenkapitalandel48,2 %Positiv2024: 65,3 %
Gjeldsgrad1,1Positiv2024: 0,5
Likviditetsgrad1,88Positiv2024: 2,59
Arbeidskapital1,4 mill. krPositiv2024: 735 166 kr

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 8 perioder 2026, til sammen 34 587 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Amund Møster Haugen (f. 1996)Daglig leder
  • Amund Møster Haugen (f. 1996)Styrets leder
  • Sigmund Haugen (f. 1962)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Tessungdalen 681, 3650, TINN AUSTBYGD. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassTessungdalen landhandel (0.1 km)
Nærmeste flyplassNotodden Airport (69 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 20 % i Annen teknisk konsulentvirksomhet
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 78 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om AMH INDUSTRISERVICE AS

Hva er organisasjonsnummeret til AMH INDUSTRISERVICE AS?
Organisasjonsnummeret er 927306638. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
Hvem er daglig leder i AMH INDUSTRISERVICE AS?
Amund Møster Haugen er daglig leder, og Amund Møster Haugen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte AMH INDUSTRISERVICE AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 3,6 mill. kr, med et driftsresultat på 1,6 mill. kr og et årsresultat på 1,4 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier AMH INDUSTRISERVICE AS?
Største aksjonær er AMUND MØSTER HAUGEN med 78,3 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder AMH INDUSTRISERVICE AS til?
Forretningsadressen er Tessungdalen 681, 3650 TINN AUSTBYGD i TINN kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.