orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap927325829

LØKENS HOLDING AS

KROKKLEIVA · Uoppgitt · Stiftet 2021

Det er et aksjeselskap registrert med organisasjonsnummer 927325829. Selskapet er lokalisert i Krokkleiva og har oppgitt sin næring som ubestemt. Nærmere informasjon om selskapets virksomhet er ikke offentlig tilgjengelig.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2021
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
927325829
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
KROKKLEIVA
Adresse
Mølleberget 4D, 3531, KROKKLEIVA
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2021

Aksjonærer

Største aksjonær: SILJE SYVERTSEN LØKEN (100,0 %)

  1. SILJE SYVERTSEN LØKENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i LØKENS HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseLØKENS HOLDING AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,6 mill. kr-0,0 mill. kr1,6 mill. kr–
20241,6 mill. kr-0,0 mill. kr1,6 mill. kr–
20231,6 mill. kr-0,0 mill. kr1,6 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Silje Syvertsen Løken (f. 1987)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSundvollen barnehage (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (46 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 81 % i Uoppgitt
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om LØKENS HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til LØKENS HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 927325829. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
Hvor mye omsatte LØKENS HOLDING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier LØKENS HOLDING AS?
Største aksjonær er SILJE SYVERTSEN LØKEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder LØKENS HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Mølleberget 4D, 3531 KROKKLEIVA i HOLE kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.