orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap927436736

MA CONSULT AS

Selskapet driver gatekjøkken og restaurant/kafedrift fra Oslo. Det er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 927436736 og hadde null millioner kroner i omsetning i rapporteringsperioden.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet–
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
927436736
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)

Aksjonærer

Største aksjonær: MANZAR ARFAT AFZAL (100,0 %)

  1. MANZAR ARFAT AFZALperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i MA CONSULT AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RolleFratrådt: Manzar Arfat Afzal (DAGL)
    • StatusMA CONSULT AS er under avvikling
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseMA CONSULT AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20230,8 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr-0,1 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,2 mill. kr-0,1 mill. kr0,3 mill. kr–

Ledelse og styre

  • Manzar Arfat Afzal (f. 1976)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassVollebekk (0.0 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (32 km)
Finansiell helseindeks
35 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 89 % i bransjen
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om MA CONSULT AS

Hva er organisasjonsnummeret til MA CONSULT AS?
Organisasjonsnummeret er 927436736. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte MA CONSULT AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier MA CONSULT AS?
Største aksjonær er MANZAR ARFAT AFZAL med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.