NETTSOKKER AS
ULSET · Detaljhandel med tekstiler og utstyrsvarer · Stiftet 2021
Selskapet med organisasjonsnummer 927507943 er et aksjeselskap som driver detaljhandel med tekstiler og utstyrsvarer. Virksomheten omfatter salg av varer og tjenester innen tekstilbransjen, samt relatert næringsvirksomhet og investeringer i andre selskaper.
Om selskapet
- Org.nummer
- 927507943
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 47.510Detaljhandel med tekstiler og utstyrsvarerSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- ULSET
- Adresse
- Åmundsleitet 7, 5115, ULSET
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- selgevarertjenesterinnentekstilannetnaturligsammenfallersamtdeltakelse
- Stiftet
- 2021
Aksjonærer
Største aksjonær: KAREL KOKAISL (50,0 %)
- KAREL KOKAISLperson50,0 %
- MARKUS MOGSTAD BARTHperson50,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i NETTSOKKER AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseNETTSOKKER AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2024 | – | – | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- KID INTERIØR AS2436 mill. kr
- PRINCESS-GRUPPEN AS1055 mill. kr
- GARNIUS.NO AS247 mill. kr
- YARNMANIA AS190 mill. kr
- SELFMADE NORGE AS173 mill. kr
- UBR SCANDINAVIA AS139 mill. kr
Ledelse og styre
- Markus Mogstad Barth (f. 2000)Daglig leder
- Karel Kokaisl (f. 1985)Styrets leder
- Markus Mogstad Barth (f. 2000)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Bedrifter på samme adresse
- IPLAY ASEngroshandel med andre husholdningsvarer
Registrert forretningsadresse: Åmundsleitet 7, 5115, ULSET. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om NETTSOKKER AS
- Hva er organisasjonsnummeret til NETTSOKKER AS?
- Organisasjonsnummeret er 927507943. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
- Hvem er daglig leder i NETTSOKKER AS?
- Markus Mogstad Barth er daglig leder, og Karel Kokaisl er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte NETTSOKKER AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier NETTSOKKER AS?
- Største aksjonær er KAREL KOKAISL med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder NETTSOKKER AS til?
- Forretningsadressen er Åmundsleitet 7, 5115 ULSET i BERGEN kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.