DDD PRINT AS
HATLESTRAND · Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign · Stiftet 2021
Selskapet er et aksjeselskap registrert i Hatlestrand som opererer innenfor grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign. Ifølge tilgjengelige tall hadde selskapet ingen registrert omsetning i rapporteringsperioden. Organisasjonsnummeret er 927523159.
Om selskapet
- Org.nummer
- 927523159
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 74.120Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesignSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- HATLESTRAND
- Adresse
- Hamnavegen 11, 5635, HATLESTRAND
- Nettside
- www.dddprint.no
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- selgervarertilbyrtjenesterinnenfor3d-printing
- Stiftet
- 2021
Aksjonærer
Største aksjonær: DANIEL LILLEBAKKEN GUNNESMÆL (100,0 %)
- DANIEL LILLEBAKKEN GUNNESMÆLperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i DDD PRINT AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseDDD PRINT AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,3 mill. kr | -0,3 mill. kr | -0,3 mill. kr | -0,3 mill. kr |
| 2024 | 0,5 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| 2023 | 0,5 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,5 mill. kr | 0,5 mill. kr | – |
| 2024 | 0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
| 2023 | 0,2 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- BRAND FACTORY NORGE AS135 mill. kr
- WJ PROFIL AS121 mill. kr
- ANTI AS99,1 mill. kr
- FOTOPHONO AS82,7 mill. kr
- LEMON AGENCIES AS67,9 mill. kr
- SPOON AS61,2 mill. kr
Offentlig støtte
Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 3 perioder 2026, til sammen 2 423 kr.
Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.
Ledelse og styre
- Daniel Lillebakken Gunnesmæl (f. 1993)Daglig leder
- Daniel Lillebakken Gunnesmæl (f. 1993)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Digital tilstedeværelse
- Nettsted
- www.dddprint.no
- LEI
9845008382A9455A5778
Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om DDD PRINT AS
- Hva er organisasjonsnummeret til DDD PRINT AS?
- Organisasjonsnummeret er 927523159. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
- Hvem er daglig leder i DDD PRINT AS?
- Daniel Lillebakken Gunnesmæl er daglig leder, og Daniel Lillebakken Gunnesmæl er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte DDD PRINT AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,3 mill. kr, med et driftsresultat på -0,3 mill. kr og et årsresultat på -0,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier DDD PRINT AS?
- Største aksjonær er DANIEL LILLEBAKKEN GUNNESMÆL med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder DDD PRINT AS til?
- Forretningsadressen er Hamnavegen 11, 5635 HATLESTRAND i KVINNHERAD kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.