OML EIENDOM AS
KJØLLEFJORD · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 2021
Selskapet driver med erverv og utleie av både bolig- og næringseiendom. OML EIENDOM AS er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 927622998 og har sitt sete i Kjøllefjord. I siste periode hadde selskapet en omsetning på 2 millioner kroner.
Om selskapet
- Org.nummer
- 927622998
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- KJØLLEFJORD
- Adresse
- Raveien 18, 9790, KJØLLEFJORD
- Postadresse
- Postboks 23, 9790, KJØLLEFJORD
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- ervervutleiebolignæringseiendom
- Stiftet
- 2021
Aksjonærer
Største aksjonær: OML AS (100,0 %)
- OML ASselskap100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i OML EIENDOM AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Konsern
- Morselskap
- OML AS (100,0 %)
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseOML EIENDOM AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,7 mill. kr | 0,5 mill. kr | -0,2 mill. kr | -0,2 mill. kr |
| 2024 | 1,5 mill. kr | 0,7 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2023 | 1,3 mill. kr | 0,9 mill. kr | 0,4 mill. kr | 0,3 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | 14,9 mill. kr | – |
| 2024 | 14,5 mill. kr | 0,3 mill. kr | 14,2 mill. kr | – |
| 2023 | 7,8 mill. kr | 0,4 mill. kr | 7,4 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- FERNCLIFF TIH AS1439 mill. kr
- FERNCLIFF HOLDING AS1391 mill. kr
- OTE EIENDOM AS1329 mill. kr
- GRØNVOLLKVARTALET AS1105 mill. kr
- THONGÅRD AS898 mill. kr
- TANGEN TORV BOLIG AS785 mill. kr
Offentlig støtte
Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 1 periode 2026, til sammen 9 741 kr.
Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.
Ledelse og styre
- Ole Martin Larssen (f. 1994)Daglig leder
- Ole Martin Larssen (f. 1994)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- WIIKS REGNSKAPSKONTOR ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Digital tilstedeværelse
- LEI
6488XJKV558227QAR026
Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.
Bedrifter på samme adresse
- ASTRID THUE HANSSEN FOTOFotografvirksomhet
- GEVJUN ASUtleie av egen eller leid fast eiendom
- OML ASDetaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler
Registrert forretningsadresse: Raveien 18, 9790, KJØLLEFJORD. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om OML EIENDOM AS
- Hva er organisasjonsnummeret til OML EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret er 927622998. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
- Hvem er daglig leder i OML EIENDOM AS?
- Ole Martin Larssen er daglig leder, og Ole Martin Larssen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte OML EIENDOM AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 1,7 mill. kr, med et driftsresultat på 0,5 mill. kr og et årsresultat på -0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier OML EIENDOM AS?
- Største aksjonær er OML AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder OML EIENDOM AS til?
- Forretningsadressen er Raveien 18, 9790 KJØLLEFJORD i LEBESBY kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.