orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
Under avviklingAksjeselskap927983834

NAEID AS

NAMDALSEID · Ordinær grunnskoleundervisning · Stiftet 2021

Aksjeselskapets registrerte virksomhet er ordinær grunnskoleundervisning og det ligger til Namdalseid. Selskapet hadde en omsetning på 0 millioner kroner i siste rapporteringsperiode.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2021
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
927983834
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
85.201Ordinær grunnskoleundervisningSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
NAMDALSEID
Adresse
c/o Trine Risan, Dalaberget 12, 7750, NAMDALSEID
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
undervisninggrunnskole
Stiftet
2021

Aksjonærer

Største aksjonær: RAGNAR ANDREAS WESTERHUS (50,0 %)

  1. RAGNAR ANDREAS WESTERHUSperson50,0 %
  2. TRINE RISANperson50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i NAEID AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StatusNAEID AS er under avvikling
    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseNAEID AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,1 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20230,2 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,2 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr–
20230,2 mill. kr0,0 mill. kr0,2 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-75,7 %Svak2024: 33,4 %
Resultatgrad-58,4 %Svak2024: 25,9 %
Egenkapitalandel82,4 %Positiv2024: 31,6 %
Gjeldsgrad0,2Positiv2024: 2,2
Likviditetsgrad4,97Positiv2024: 1,46
Arbeidskapital35 606 krPositiv2024: 64 855 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Trine Risan (f. 1959)Styrets leder
  • Ragnar Andreas Westerhus (f. 1958)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassKorsen (0.6 km)
Nærmeste flyplassRørvik Airport, Ryum (73 km)
Finansiell helseindeks
60 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 89 % i Ordinær grunnskoleundervisning
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 50 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om NAEID AS

Hva er organisasjonsnummeret til NAEID AS?
Organisasjonsnummeret er 927983834. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
Hvor mye omsatte NAEID AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier NAEID AS?
Største aksjonær er RAGNAR ANDREAS WESTERHUS med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder NAEID AS til?
Forretningsadressen er c/o Trine Risan, Dalaberget 12, 7750 NAMDALSEID i NAMSOS kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.