orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap928287351

HALLING HOLDING AS

NESBYEN · Uoppgitt · Stiftet 2021

Dette er et aksjeselskap registrert i Nesbyen med organisasjonsnummer 928287351. Selskapets forretningsområde er ikke oppgitt i tilgjengelige kilder. Selskapet er registrert som aktivt i Foretaksregisteret.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2021
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
928287351
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
NESBYEN
Adresse
Olsgårdvegen 1, 3540, NESBYEN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2021

Aksjonærer

Største aksjonær: KNUT SIGURD TOTLAND (100,0 %)

  1. KNUT SIGURD TOTLANDperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i HALLING HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseHALLING HOLDING AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,0 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr1,2 mill. kr1,2 mill. kr
2023–-0,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20254,6 mill. kr3,5 mill. kr1,0 mill. kr–
20245,4 mill. kr4,4 mill. kr1,0 mill. kr–
20234,9 mill. kr4,9 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Knut Sigurd Totland (f. 1970)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassProtan (0.2 km)
Nærmeste flyplassNotodden Airport (112 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om HALLING HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til HALLING HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 928287351. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
Hvem eier HALLING HOLDING AS?
Største aksjonær er KNUT SIGURD TOTLAND med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder HALLING HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Olsgårdvegen 1, 3540 NESBYEN.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.