LIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS
LIER · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 2021
Selskapet med organisasjonsnummer 928492850 er et aksjeselskap basert i Lier som tilbyr bedriftsrådgivning og administrativ rådgivning. Virksomheten omfatter investeringer i aksjer og andeler, samt ad hoc-basert rådgivning for kunder som har behov for det.
Om selskapet
- Org.nummer
- 928492850
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- LIER
- Adresse
- Nøsteveien 16A, 3413, LIER
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- investeringeraksjerandelersamtmulighetrådgivninghocbasis
- Stiftet
- 2021
Aksjonærer
Største aksjonær: JON SIGURD SYVERTSEN (100,0 %)
- JON SIGURD SYVERTSENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i LIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseLIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2024 | – | – | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2023 | – | – | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- FSN CAPITAL PARTNERS AS457 mill. kr
- BAIN & COMPANY NORWAY AS423 mill. kr
- ACAPO ONSAGERS AS395 mill. kr
- ENEAS SERVICES AS335 mill. kr
- CSI LEASING NORWAY AS320 mill. kr
- HAVN CAPITAL FUND I AS292 mill. kr
Ledelse og styre
- Jon Sigurd Syvertsen (f. 1975)Daglig leder
- Jon Sigurd Syvertsen (f. 1975)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- KRIKIR INVEST ASUoppgitt
Registrert forretningsadresse: Nøsteveien 16A, 3413, LIER. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om LIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til LIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS?
- Organisasjonsnummeret er 928492850. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2021.
- Hvem er daglig leder i LIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS?
- Jon Sigurd Syvertsen er daglig leder, og Jon Sigurd Syvertsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte LIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier LIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS?
- Største aksjonær er JON SIGURD SYVERTSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder LIFESCIENCE BRIDGE CONSULTING AS til?
- Forretningsadressen er Nøsteveien 16A, 3413 LIER.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.