orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap928547388

A. REINHOLDTSEN HOLDING AS

MO I RANA · Grunnarbeid · Stiftet 2022

Dette aksjeselskapet er registrert i Mo i Rana og driver virksomhet innen grunnarbeid. Selskapet har fokus på investeringer i andre selskap og virksomhet som står i naturlig forbindelse med dette.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2022
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
928547388
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
43.120GrunnarbeidSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
MO I RANA
Adresse
Revelheigata 10, 8610, MO I RANA
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
investeringerandreselskapsamtvirksomhetstårnaturligforbindelse
Stiftet
2022

Aksjonærer

Største aksjonær: ALEKSANDER ANDRÉ REINHOLDTSEN (100,0 %)

  1. ALEKSANDER ANDRÉ REINHOLDTSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i A. REINHOLDTSEN HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Datterselskaper (1)

A. REINHOLDTSEN HOLDING AS er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RolleNy rolle: AIDER AS (REGN)
    • RolleFratrådt: BEDRE ØKONOMITJENESTER AS (REGN)
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseA. REINHOLDTSEN HOLDING AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
2023–-0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr0,1 mill. kr-0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Aleksander André Reinholdtsen (f. 1998)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Revelheigata 10, 8610, MO I RANA. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassUtsikten (0.1 km)
Nærmeste flyplassMo i Rana Airport, Røssvoll (7 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om A. REINHOLDTSEN HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til A. REINHOLDTSEN HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 928547388. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
Hvem eier A. REINHOLDTSEN HOLDING AS?
Største aksjonær er ALEKSANDER ANDRÉ REINHOLDTSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder A. REINHOLDTSEN HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Revelheigata 10, 8610 MO I RANA i RANA kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.