orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap928960420

ROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS

ÅLESUND · Oppføring av bygninger · Stiftet 2022

Omsetning0,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2022
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
928960420
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
41.000Oppføring av bygningerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
ÅLESUND
Adresse
c/o Patrick Roaldsand, Borgundvegen 751, 6017, ÅLESUND
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
byggingrehabiliteringeiendom
Stiftet
2022

Aksjonærer

Største aksjonær: PATRICK RØDAL ROALDSAND (100,0 %)

  1. PATRICK RØDAL ROALDSANDperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,2 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,2 mill. kr0,0 mill. kr0,1 mill. kr–
20240,1 mill. kr-0,0 mill. kr0,1 mill. kr–
20230,1 mill. kr0,0 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin48,6 %Positiv
Resultatgrad48,6 %Positiv
Egenkapitalandel24,4 %Tilfredsstillende2024: -14,0 %
Gjeldsgrad3,1Tilfredsstillende
Likviditetsgrad1,00Tilfredsstillende2024: 0,14
Arbeidskapital248 krPositiv2024: −69 958 kr

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 1 periode 2026, til sammen 4 375 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Patrick Rødal Roaldsand (f. 1992)Daglig leder
  • Patrick Rødal Roaldsand (f. 1992)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: c/o Patrick Roaldsand, Borgundvegen 751, 6017, ÅLESUND. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassÅse vest (0.2 km)
Nærmeste flyplassÅlesund Airport (15 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 83 % i Oppføring av bygninger
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om ROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS

Hva er organisasjonsnummeret til ROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS?
Organisasjonsnummeret er 928960420. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
Hvem er daglig leder i ROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS?
Patrick Rødal Roaldsand er daglig leder, og Patrick Rødal Roaldsand er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte ROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,1 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier ROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS?
Største aksjonær er PATRICK RØDAL ROALDSAND med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder ROALDSAND EIENDOMS RENOVERING AS til?
Forretningsadressen er c/o Patrick Roaldsand, Borgundvegen 751, 6017 ÅLESUND.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.