orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap929371690

TASTE OF BANGKOK TAKE AWAY AS

LILLEHAMMER · Drift av mobile serveringssteder · Stiftet 2022

Omsetning2,3 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2022
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
929371690
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
56.120Drift av mobile serveringsstederSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
LILLEHAMMER
Adresse
Sundgata 4A, 2609, LILLEHAMMER
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
tilberedningsalgmatmatvogntakeawaysamtcateringnaturliginngår
Stiftet
2022

Aksjonærer

Største aksjonær: PINPRAPA ANDERSSON (100,0 %)

  1. PINPRAPA ANDERSSONperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TASTE OF BANGKOK TAKE AWAY AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseTASTE OF BANGKOK TAKE AWAY AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20252,3 mill. kr0,4 mill. kr0,4 mill. kr0,3 mill. kr
20241,4 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20231,2 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,6 mill. kr0,5 mill. kr0,1 mill. kr–
20240,4 mill. kr0,2 mill. kr0,3 mill. kr–
20230,2 mill. kr0,2 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin16,5 %Positiv2024: -0,1 %
Resultatgrad12,8 %Positiv2024: -0,1 %
Egenkapitalandel79,3 %Positiv2024: 38,0 %
Gjeldsgrad0,3Positiv2024: 1,6
Likviditetsgrad3,16Positiv2024: 0,06
Arbeidskapital225 367 krPositiv2024: −237 921 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Pinprapa Andersson (f. 1980)Styrets leder
  • Frode Kamp Andersson (f. 1966)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Sundgata 4A, 2609, LILLEHAMMER. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassThorstadvegen (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (108 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 37 % i Drift av mobile serveringssteder
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TASTE OF BANGKOK TAKE AWAY AS

Hva er organisasjonsnummeret til TASTE OF BANGKOK TAKE AWAY AS?
Organisasjonsnummeret er 929371690. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
Hvor mye omsatte TASTE OF BANGKOK TAKE AWAY AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 2,3 mill. kr, med et driftsresultat på 0,4 mill. kr og et årsresultat på 0,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TASTE OF BANGKOK TAKE AWAY AS?
Største aksjonær er PINPRAPA ANDERSSON med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder TASTE OF BANGKOK TAKE AWAY AS til?
Forretningsadressen er Sundgata 4A, 2609 LILLEHAMMER.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.