orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap929423445

EKEBERG CABLEMECH AS

NESØYA · Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stiftet 2022

Dette aksjeselskapet er lokalisert på Nesøya og opererer innen annen teknisk konsulentvirksomhet. Selskapet hadde en omsetning på 4 millioner kroner og har organisasjonsnummeret 929423445.

Generert av Orakel AI
Omsetning4,2 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2022
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
929423445
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.129Annen teknisk konsulentvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
NESØYA
Adresse
c/o Knut Ivar Ekeberg, Søndre vei 42, 1397, NESØYA
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
ingeniørtjenesterforbindelseundervannskabler-umbilicalsbruktoljegassutvinningsamtbunnfasteflytende
Stiftet
2022

Aksjonærer

Største aksjonær: KNUT IVAR EKEBERG (100,0 %)

  1. KNUT IVAR EKEBERGperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i EKEBERG CABLEMECH AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseEKEBERG CABLEMECH AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20254,2 mill. kr0,4 mill. kr0,4 mill. kr0,3 mill. kr
20243,6 mill. kr0,6 mill. kr0,6 mill. kr0,4 mill. kr
20233,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,9 mill. kr0,7 mill. kr1,2 mill. kr–
20241,5 mill. kr0,7 mill. kr0,7 mill. kr–
20230,9 mill. kr0,3 mill. kr0,6 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin10,8 %Positiv2024: 15,6 %
Resultatgrad8,3 %Positiv2024: 12,2 %
Egenkapitalandel37,4 %Positiv2024: 49,1 %
Gjeldsgrad1,7Positiv2024: 1,0
Likviditetsgrad1,57Positiv2024: 1,96
Arbeidskapital677 909 krPositiv2024: 709 908 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Knut Ivar Ekeberg (f. 1966)Daglig leder
  • Knut Ivar Ekeberg (f. 1966)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSøndre vei (0.0 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (49 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 18 % i Annen teknisk konsulentvirksomhet
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om EKEBERG CABLEMECH AS

Hva er organisasjonsnummeret til EKEBERG CABLEMECH AS?
Organisasjonsnummeret er 929423445. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
Hvem er daglig leder i EKEBERG CABLEMECH AS?
Knut Ivar Ekeberg er daglig leder, og Knut Ivar Ekeberg er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte EKEBERG CABLEMECH AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 4,2 mill. kr, med et driftsresultat på 0,4 mill. kr og et årsresultat på 0,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier EKEBERG CABLEMECH AS?
Største aksjonær er KNUT IVAR EKEBERG med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder EKEBERG CABLEMECH AS til?
Forretningsadressen er c/o Knut Ivar Ekeberg, Søndre vei 42, 1397 NESØYA i ASKER kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.