OICOS LIVING AS
JØRPELAND · Detaljhandel med møbler, gjelder også madrasser · Stiftet 2022
Dette aksjeselskapet fra Jørpeland driver detaljhandel med møbler og tilbehør, inkludert madrasser. Gjennom netthandel tilbyr selskapet et bredt utvalg av interiørartikler for hjemmet, som keramikk, dekorasjon, tekstiler, serviser, belysning og kjøkkenutstyr.
Om selskapet
- Org.nummer
- 930017612
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 47.551Detaljhandel med møbler, gjelder også madrasserSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- JØRPELAND
- Adresse
- Levikvegen 12, 4105, JØRPELAND
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- netthandelinteriørartiklerhjemmetkeramikkdekorasjonmøblertekstilerserviserbelysningkjøkkenutstyr
- Stiftet
- 2022
Aksjonærer
Største aksjonær: ØRJAN BERGE (100,0 %)
- ØRJAN BERGEperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i OICOS LIVING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseOICOS LIVING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- IKEA AS8887 mill. kr
- JYSK AS3344 mill. kr
- BOHUS BUTIKKDRIFT AS1935 mill. kr
- SKEIDAR SUPPLY CHAIN AS1370 mill. kr
- SKEIDAR RETAIL AS364 mill. kr
- ILLUMS BOLIGHUS NORGE AS330 mill. kr
Ledelse og styre
- Ørjan Berge (f. 1976)Daglig leder
- Ørjan Berge (f. 1976)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Bedrifter på samme adresse
- IMBRIUM BRANDING ASDataprogrammeringstjenester
Registrert forretningsadresse: Levikvegen 12, 4105, JØRPELAND. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om OICOS LIVING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til OICOS LIVING AS?
- Organisasjonsnummeret er 930017612. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
- Hvem er daglig leder i OICOS LIVING AS?
- Ørjan Berge er daglig leder, og Ørjan Berge er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte OICOS LIVING AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier OICOS LIVING AS?
- Største aksjonær er ØRJAN BERGE med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder OICOS LIVING AS til?
- Forretningsadressen er Levikvegen 12, 4105 JØRPELAND i STRAND kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.