orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap930226823

TROLLTUNGA TRÅD AS

OSLO · Engroshandel med apotekvarer og medisinske varer · Stiftet 2022

Dette aksjeselskapet er lokalisert i Oslo og driver engroshandel med apotekvarer og medisinske varer. Selskapet spesialiserer seg på import og salg av tanntråd. Organisasjonsnummeret er 930226823.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,2 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2022
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
930226823
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
46.460Engroshandel med apotekvarer og medisinske varerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Parkveien 60, 0254, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
importsalgtanntråd
Stiftet
2022

Aksjonærer

Største aksjonær: FELDBORG DENTAL AS (100,0 %)

  1. FELDBORG DENTAL ASselskap100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TROLLTUNGA TRÅD AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
FELDBORG DENTAL AS (100,0 %)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseTROLLTUNGA TRÅD AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr
20240,1 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,2 mill. kr-0,3 mill. kr0,5 mill. kr–
20240,3 mill. kr-0,1 mill. kr0,4 mill. kr–
2023-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-92,4 %Svak2024: -37,7 %
Resultatgrad-92,4 %Svak2024: -38,3 %
Egenkapitalandel-179,5 %Svak2024: -56,1 %
Likviditetsgrad0,36Svak2024: 0,64
Arbeidskapital−333 736 krSvak2024: −147 511 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Margaret Elizabeth Feldborg (f. 1992)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Parkveien 60, 0254, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSolli (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (38 km)
Finansiell helseindeks
60 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 76 % i Engroshandel med apotekvarer og medisinske varer
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TROLLTUNGA TRÅD AS

Hva er organisasjonsnummeret til TROLLTUNGA TRÅD AS?
Organisasjonsnummeret er 930226823. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
Hvor mye omsatte TROLLTUNGA TRÅD AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,2 mill. kr, med et driftsresultat på -0,2 mill. kr og et årsresultat på -0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TROLLTUNGA TRÅD AS?
Største aksjonær er FELDBORG DENTAL AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder TROLLTUNGA TRÅD AS til?
Forretningsadressen er Parkveien 60, 0254 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.