SIMON RAGE AS
STAVANGER · Uoppgitt · Stiftet 2022
Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 930317330 er basert i Stavanger. Selskapet driver med eierskap og handel av aksjer i andre selskaper. Omsetningen er ikke oppgitt, og selskapet er registrert med 0 millioner kroner i omsetning.
Om selskapet
- Org.nummer
- 930317330
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- STAVANGER
- Adresse
- Rosenli 17, 4015, STAVANGER
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- eiesamtkjøpeselgeaksjerandreselskaperalthvadermed
- Stiftet
- 2022
Aksjonærer
Største aksjonær: SIMON RAGE GUNDERSEN (100,0 %)
- SIMON RAGE GUNDERSENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SIMON RAGE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseSIMON RAGE AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | 1,8 mill. kr | 1,8 mill. kr |
| 2023 | – | -0,0 mill. kr | 0,7 mill. kr | 0,7 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,7 mill. kr | 2,6 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
| 2024 | 2,6 mill. kr | 2,5 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
| 2023 | 0,8 mill. kr | 0,7 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Simon Rage Gundersen (f. 1995)Daglig leder
- Simon Rage Gundersen (f. 1995)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- PRO-SJEKT REGNSKAP ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Bedrifter på samme adresse
- ALTAF HUSSAINPassasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy
- BAIEN ASArkitektvirksomhet
- BLESSING VYANGALYAAndre personlige tjenester ikke nevnt annet sted
- BYGGMESTER JARLE HJORTELANDSnekkerarbeid
- EDAEVA MARKHASkjønnhetspleie
- KATE SØMME - ILLUSTRATØR OG KUNSTNERSkapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst
- PUNCH PRODUCTION Torfinn NagProduksjon av film, video og fjernsynsprogrammer
- TORE TORGERSEN PRO-SHOPDetaljhandel med sportsvarer
Registrert forretningsadresse: Rosenli 17, 4015, STAVANGER. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SIMON RAGE AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SIMON RAGE AS?
- Organisasjonsnummeret er 930317330. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
- Hvem er daglig leder i SIMON RAGE AS?
- Simon Rage Gundersen er daglig leder, og Simon Rage Gundersen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte SIMON RAGE AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier SIMON RAGE AS?
- Største aksjonær er SIMON RAGE GUNDERSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder SIMON RAGE AS til?
- Forretningsadressen er Rosenli 17, 4015 STAVANGER.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.