AktivtAksjeselskap930321265
EASYPKU AS
ÅS · Dataprogrammeringstjenester · Stiftet 2022
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2022
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 930321265
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 62.100DataprogrammeringstjenesterSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- ÅS
- Adresse
- Stigen 10, 1435, ÅS
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- utvikledigitalapppersonersykdommenfenylketonuripkuvårtmålgjøre
- Stiftet
- 2022
Aksjonærer
Største aksjonær: CHRISTOPHER CASPIAN GILBU (77,5 %)
- CHRISTOPHER CASPIAN GILBUperson77,5 %
- XP HOLDING ASselskap15,0 %
- SYNNØVE HOLTperson5,0 %
- INGI ASselskap2,5 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i EASYPKU AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseEASYPKU AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Driftsmargin-27,2 %Svak2024: -26,4 %
Resultatgrad-27,7 %Svak2024: -27,8 %
Egenkapitalandel97,0 %Positiv2024: 100,0 %
Gjeldsgrad0,0Positiv2024: 0,0
Likviditetsgrad33,59Positiv
Arbeidskapital51 095 krPositiv2024: 61 415 kr
Lignende selskaper
- REMARKABLE AS4000 mill. kr
- TIKTOK NORWAY AS3962 mill. kr
- BOUVET NORGE AS3837 mill. kr
- OPERA NORWAY AS3216 mill. kr
- STØ AS1636 mill. kr
- NAVTOR AS1585 mill. kr
Ledelse og styre
- Eirik Opstad (f. 1987)Daglig leder
- Eirik Opstad (f. 1987)Styrets leder
- Synnøve Holt (f. 1978)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassDanskerudveien (0.2 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (61 km)
Finansiell helseindeks75 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 61 % i Dataprogrammeringstjenester
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 78 %
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om EASYPKU AS
- Hva er organisasjonsnummeret til EASYPKU AS?
- Organisasjonsnummeret er 930321265. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
- Hvem er daglig leder i EASYPKU AS?
- Eirik Opstad er daglig leder, og Eirik Opstad er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte EASYPKU AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier EASYPKU AS?
- Største aksjonær er CHRISTOPHER CASPIAN GILBU med 77,5 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 4 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder EASYPKU AS til?
- Forretningsadressen er Stigen 10, 1435 ÅS.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.