NORHEIMS EIENDOM AS
VIKERSUND · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 2022
Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 930665916 er basert i Vikersund og driver utleie og drift av fast eiendom samt investering i andre selskaper. Selskapet hadde en omsetning på 2 millioner kroner og opererer innenfor eiendomssektoren med fokus på utleie av både egen og leid eiendom.
Om selskapet
- Org.nummer
- 930665916
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- VIKERSUND
- Adresse
- Nedre Nedmarken 24, 3370, VIKERSUND
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- utleiedriftfasteiendomsamtinvesteringandreselskaper
- Stiftet
- 2022
Aksjonærer
Største aksjonær: NORHEIMS HOLDING AS (100,0 %)
- NORHEIMS HOLDING ASselskap100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i NORHEIMS EIENDOM AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Konsern
- Morselskap
- NORHEIMS HOLDING AS (100,0 %)
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseNORHEIMS EIENDOM AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,5 mill. kr | 0,7 mill. kr | -0,4 mill. kr | -0,3 mill. kr |
| 2024 | 1,5 mill. kr | 0,7 mill. kr | -0,6 mill. kr | -0,4 mill. kr |
| 2023 | 1,4 mill. kr | 0,6 mill. kr | -0,6 mill. kr | -1,1 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21,4 mill. kr | 0,6 mill. kr | 20,8 mill. kr | – |
| 2024 | 22,3 mill. kr | 1,0 mill. kr | 21,4 mill. kr | – |
| 2023 | 22,8 mill. kr | 1,4 mill. kr | 21,4 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- FERNCLIFF TIH AS1439 mill. kr
- FERNCLIFF HOLDING AS1391 mill. kr
- OTE EIENDOM AS1329 mill. kr
- GRØNVOLLKVARTALET AS1105 mill. kr
- THONGÅRD AS898 mill. kr
- TANGEN TORV BOLIG AS785 mill. kr
Ledelse og styre
- Jarle Foss (f. 1970)Styrets leder
- Roger Foss (f. 1971)Styremedlem
- Dan Larsen (f. 1976)Styremedlem
Revisor og regnskapsfører
- ENORA ASRegnskapsfører
- ØSTLANDSKE REVISORER ASRevisor
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- NORHEIMS HUS ASOppføring av bygninger
- EVENTYRHYTTER ASUtvikling og salg av byggeprosjekter
- NORHEIMS HOLDING ASOppføring av bygninger
- POJD HOLDING ASOppføring av bygninger
Registrert forretningsadresse: Nedre Nedmarken 24, 3370, VIKERSUND. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om NORHEIMS EIENDOM AS
- Hva er organisasjonsnummeret til NORHEIMS EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret er 930665916. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2022.
- Hvor mye omsatte NORHEIMS EIENDOM AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 1,5 mill. kr, med et driftsresultat på 0,7 mill. kr og et årsresultat på -0,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier NORHEIMS EIENDOM AS?
- Største aksjonær er NORHEIMS HOLDING AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder NORHEIMS EIENDOM AS til?
- Forretningsadressen er Nedre Nedmarken 24, 3370 VIKERSUND i MODUM kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.