orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap930760935

VAARIN AS

TROLLÅSEN · Rengjøring av bygninger · Stiftet 2023

Selskapet driver renholdsvirksomhet fra Kolbotn og hadde en omsetning på 6 millioner kroner siste rapporteringsår. Med 20 ansatte tilbyr bedriften rengjøring av bygninger og relaterte tjenester innen denne bransjen. VAARIN AS er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 930760935.

Generert av Orakel AI
Omsetning6,4 mill. kr
Ansatte23
Stiftet2023
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
930760935
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
81.210Rengjøring av bygningerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TROLLÅSEN
Adresse
Rosenholmveien 25, 1414, TROLLÅSEN
Postadresse
Postboks 474, Bedriftssenteret, 1411, KOLBOTN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
renholdsvirksomhethvahermedstårforbindelseherunderdeltagelseannenvirksomhetsamme
Stiftet
2023

Aksjonærer

Største aksjonær: KILE INVEST AS (80,0 %)

  1. KILE INVEST ASselskap80,0 %
  2. HELOS INVEST ASselskap20,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i VAARIN AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
KILE INVEST AS (80,0 %)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • AdresseAdresse endret til Rosenholmveien 25, TROLLÅSEN
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseVAARIN AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20256,4 mill. kr0,6 mill. kr0,6 mill. kr0,4 mill. kr
20243,8 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr0,2 mill. kr
20231,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20253,0 mill. kr1,7 mill. kr1,3 mill. kr–
20242,0 mill. kr1,2 mill. kr0,7 mill. kr–
20231,3 mill. kr1,0 mill. kr0,2 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin8,6 %Positiv2024: 6,8 %
Resultatgrad6,8 %Positiv2024: 5,3 %
Egenkapitalandel56,5 %Positiv2024: 62,5 %
Gjeldsgrad0,8Positiv2024: 0,6
Likviditetsgrad2,08Positiv2024: 2,51
Arbeidskapital1,4 mill. krPositiv2024: 1,1 mill. kr

Indikativ selskapsverdi

5,1 mill. kr

Basert på EV/EBITDA-multippel: 9,2 × EBITDA 2025 (0,6 mill. kr). Spenn mellom metodene: 5,1 mill. kr til 7,1 mill. kr.

Slik regner vi
  • Selskapsverdi (EV) = bransjens median-multippel × selskapets EBITDA fra siste årsregnskap (2025).
  • Multiplene er Damodarans 2025-tall per NACE-seksjon, ikke justert for selskapets størrelse, vekst eller gjeld.
  • Bokført egenkapital 2025: 1,7 mill. kr.
  • Vi viser ikke verdi for holding-, finans- og eiendomsselskap, for selskap med omsetning under 5 mill. kr, eller når siste regnskap er eldre enn to år.

Kilde: Regnskapsregisteret og Damodaran 2025 bransjemultipler. Dette er et regnestykke på offentlige tall, ikke en verdivurdering.

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Kim Marius Martin Johnsen (f. 1971)Daglig leder
  • Kim Marius Martin Johnsen (f. 1971)Styrets leder
  • Helene Overaae Solberg (f. 1982)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Rosenholmveien 25, 1414, TROLLÅSEN. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassIngierodden (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (47 km)
Finansiell helseindeks
90 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 20 % i Rengjøring av bygninger
EgenkapitalutviklingØkende
Ansatte vs bransjeTopp 25 %
EierskapNorsk eid, største eier 80 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om VAARIN AS

Hva er organisasjonsnummeret til VAARIN AS?
Organisasjonsnummeret er 930760935. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
Hvem er daglig leder i VAARIN AS?
Kim Marius Martin Johnsen er daglig leder, og Kim Marius Martin Johnsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte VAARIN AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 6,4 mill. kr, med et driftsresultat på 0,6 mill. kr og et årsresultat på 0,4 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier VAARIN AS?
Største aksjonær er KILE INVEST AS med 80,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor mange ansatte har VAARIN AS?
VAARIN AS har 23 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 1 underenheter.
Hvor holder VAARIN AS til?
Forretningsadressen er Rosenholmveien 25, 1414 TROLLÅSEN i NORDRE FOLLO kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.