GÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS
OPPHAUG · Andre sosialtjenester uten botilbud ellers · Stiftet 2023
Selskapet driver "Inn på tunet"-virksomhet basert på gårdsdrift på Opphaug, med fokus på omsorgstjenester og pedagogiske tilbud. Virksomheten tilbyr aktiviteter og entreprenørskapsopplæring rettet mot mennesker som trenger sosiale tjenester. Aksjeselskapet hadde en årlig omsetning på cirka 1 million kroner.
Om selskapet
- Org.nummer
- 930797561
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 88.996Andre sosialtjenester uten botilbud ellersSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OPPHAUG
- Adresse
- Vestråttveien 99, 7140, OPPHAUG
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- tunet-virksomhetomsorgstjenesterentreprenørskappedagogisketilbudaktiviteterannetnaturlighører
- Stiftet
- 2023
Aksjonærer
Største aksjonær: JAN GUSTAV ØSTERHEIM NESS (50,0 %)
- JAN GUSTAV ØSTERHEIM NESSperson50,0 %
- TOVE STØRSETH NESSperson50,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i GÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseGÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,6 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2024 | 0,5 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2023 | 0,5 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,2 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,5 mill. kr | 0,4 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
| 2024 | 0,3 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,3 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- ROGALAND OMSORG AS149 mill. kr
- METEVA SPORT OG HELSE AS25,3 mill. kr
- MELIUS ASSISTANSE AS23,5 mill. kr
- ANGEDAL GARD AS19,4 mill. kr
- MEMOX AS18,4 mill. kr
- AKTIV OG UNG INNLANDET AS17,3 mill. kr
Ledelse og styre
- Jan Gustav Østerheim Ness (f. 1960)Daglig leder
- Jan Gustav Østerheim Ness (f. 1960)Styrets leder
- Tove Størseth Ness (f. 1960)Styremedlem
Revisor og regnskapsfører
- STADSBYGD REGNSKAPSKONTOR ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om GÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS
- Hva er organisasjonsnummeret til GÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS?
- Organisasjonsnummeret er 930797561. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
- Hvem er daglig leder i GÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS?
- Jan Gustav Østerheim Ness er daglig leder, og Jan Gustav Østerheim Ness er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte GÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,6 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier GÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS?
- Største aksjonær er JAN GUSTAV ØSTERHEIM NESS med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder GÅRDSOPPLEVELSER ØRLAND AS til?
- Forretningsadressen er Vestråttveien 99, 7140 OPPHAUG i ØRLAND kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.