orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap930874477

ØDEGÅRD MASKIN AS

ÅMOT · Grunnarbeid · Stiftet 2023

Aksjeselskapet driver grunnarbeid og er registrert i Åmot. Selskapet hadde en årlig omsetning på cirka 1 million kroner og har organisasjonsnummeret 930874477.

Generert av Orakel AI
Omsetning1,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
930874477
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
43.120GrunnarbeidSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
ÅMOT
Adresse
Breivikhagan 20, 3340, ÅMOT
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
entreprenørvirksomhettransportformfraktmaskinerlignedeforbindelseentreprenørarbeidhandelutvikling
Stiftet
2023

Aksjonærer

Største aksjonær: MORTEN ANDRE ØDEGÅRD (100,0 %)

  1. MORTEN ANDRE ØDEGÅRDperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ØDEGÅRD MASKIN AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseØDEGÅRD MASKIN AS stiftet

Økonomi

2023 2024

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20241,1 mill. kr-0,4 mill. kr-0,4 mill. kr-0,4 mill. kr
20231,5 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20240,0 mill. kr-0,4 mill. kr0,4 mill. kr–
20230,5 mill. kr0,1 mill. kr0,5 mill. kr–

Nøkkeltall (2024)

Driftsmargin-39,9 %Svak2023: 4,9 %
Resultatgrad-40,2 %Svak2023: 3,9 %
Egenkapitalandel-836,7 %Svak2023: 15,3 %
Likviditetsgrad0,03Svak2023: 1,09
Arbeidskapital−415 605 krSvak2023: 40 423 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Morten Andre Ødegård (f. 1973)Daglig leder
  • Morten Andre Ødegård (f. 1973)Styrets leder
  • Janniche Ødegård (f. 1978)Styremedlem

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Breivikhagan 20, 3340, ÅMOT. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassHaug (0.4 km)
Nærmeste flyplassNotodden Airport (54 km)
Finansiell helseindeks
30 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 64 % i Grunnarbeid
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om ØDEGÅRD MASKIN AS

Hva er organisasjonsnummeret til ØDEGÅRD MASKIN AS?
Organisasjonsnummeret er 930874477. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
Hvem er daglig leder i ØDEGÅRD MASKIN AS?
Morten Andre Ødegård er daglig leder, og Morten Andre Ødegård er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte ØDEGÅRD MASKIN AS i 2024?
Omsetningen i 2024 var 1,1 mill. kr, med et driftsresultat på -0,4 mill. kr og et årsresultat på -0,4 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier ØDEGÅRD MASKIN AS?
Største aksjonær er MORTEN ANDRE ØDEGÅRD med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder ØDEGÅRD MASKIN AS til?
Forretningsadressen er Breivikhagan 20, 3340 ÅMOT i MODUM kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2024.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.