AW EIENDOM AS
BJUGN · Kjøp og salg av egen fast eiendom · Stiftet 2023
Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 930975079 er registrert i Bjugn og driver med kjøp, salg og utleie av fast eiendom. Selskapet hadde omsetning på 0 millioner kroner i siste rapporteringsperiode.
Om selskapet
- Org.nummer
- 930975079
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.110Kjøp og salg av egen fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- BJUGN
- Adresse
- c/o Aslak Furunes, Heggvikveien 42, 7160, BJUGN
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kjøpsalgutleiefasteiendom
- Stiftet
- 2023
Aksjonærer
Største aksjonær: ASLAK FURUNES (50,0 %)
- ASLAK FURUNESperson50,0 %
- VEGAR MYHRE WOLDperson50,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i AW EIENDOM AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseAW EIENDOM AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,1 mill. kr | -0,2 mill. kr | -0,3 mill. kr | -0,3 mill. kr |
| 2024 | 0,5 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,3 mill. kr | 0,3 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,8 mill. kr | -0,8 mill. kr | -0,8 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,6 mill. kr | -0,6 mill. kr | 1,2 mill. kr | – |
| 2024 | 0,2 mill. kr | -0,3 mill. kr | 0,4 mill. kr | – |
| 2023 | 2,4 mill. kr | -0,5 mill. kr | 2,9 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- FRYSJAPARKEN UTVIKLING AS872 mill. kr
- HELGERUDKVARTALET BOLIG AS545 mill. kr
- FIRDA EIENDOM AS463 mill. kr
- STEINAN HOLDING AS366 mill. kr
- VOLLEBEKK STASJON UTBYGGINGSSELSKAP AS311 mill. kr
- METEVA EIENDOM AS287 mill. kr
Ledelse og styre
- Vegar Myhre Wold (f. 1995)Daglig leder
- Aslak Furunes (f. 1997)Styrets leder
- Vegar Myhre Wold (f. 1995)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om AW EIENDOM AS
- Hva er organisasjonsnummeret til AW EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret er 930975079. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
- Hvem er daglig leder i AW EIENDOM AS?
- Vegar Myhre Wold er daglig leder, og Aslak Furunes er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte AW EIENDOM AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,1 mill. kr, med et driftsresultat på -0,2 mill. kr og et årsresultat på -0,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier AW EIENDOM AS?
- Største aksjonær er ASLAK FURUNES med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder AW EIENDOM AS til?
- Forretningsadressen er c/o Aslak Furunes, Heggvikveien 42, 7160 BJUGN i ØRLAND kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.