orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap931757156

HIMALAYAN HOLDING AS

OSLO · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 2023

Omsetning0,3 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
931757156
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Mina Beiteplukksvei 63, 1272, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
bedriftsrådgivningadministrativt
Stiftet
2023

Aksjonærer

Største aksjonær: DEEPAK MAHAT (100,0 %)

  1. DEEPAK MAHATperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i HIMALAYAN HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseHIMALAYAN HOLDING AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,3 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
20240,5 mill. kr0,3 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr
20230,3 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,7 mill. kr0,5 mill. kr0,2 mill. kr–
20240,8 mill. kr0,3 mill. kr0,5 mill. kr–
20230,8 mill. kr0,1 mill. kr0,6 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin71,6 %Positiv2024: 72,8 %
Resultatgrad55,5 %Positiv2024: 37,5 %
Egenkapitalandel66,9 %Positiv2024: 34,8 %
Gjeldsgrad0,5Positiv2024: 1,9
Likviditetsgrad3,02Positiv2024: 1,53
Arbeidskapital475 302 krPositiv2024: 292 475 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Deepak Mahat (f. 1982)Daglig leder
  • Deepak Mahat (f. 1982)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassMina Beiteplukks vei (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (43 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 45 % i Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om HIMALAYAN HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til HIMALAYAN HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 931757156. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
Hvem er daglig leder i HIMALAYAN HOLDING AS?
Deepak Mahat er daglig leder, og Deepak Mahat er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte HIMALAYAN HOLDING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,3 mill. kr, med et driftsresultat på 0,2 mill. kr og et årsresultat på 0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier HIMALAYAN HOLDING AS?
Største aksjonær er DEEPAK MAHAT med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder HIMALAYAN HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Mina Beiteplukksvei 63, 1272 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.