SAFEWAYTRANSPORT AS
NANNESTAD · Godstransport på vei · Stiftet 2023
Selskapet driver godstransport på vei og er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 931853031. Det er basert i Nannestad og hadde en årsomsetning på 1 million kroner.
Om selskapet
- Org.nummer
- 931853031
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 49.410Godstransport på veiSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- NANNESTAD
- Adresse
- Preståsvegen 9, 2030, NANNESTAD
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- transportgodsveidrosjekjøring
- Stiftet
- 2023
Aksjonærer
Største aksjonær: WOJCIECH BARTOSZ JALTOSZUK (100,0 %)
- WOJCIECH BARTOSZ JALTOSZUKperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SAFEWAYTRANSPORT AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseSAFEWAYTRANSPORT AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2024 | 1,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| 2023 | 0,3 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,6 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,5 mill. kr | – |
| 2024 | 0,6 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,6 mill. kr | – |
| 2023 | 0,1 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- DSV ROAD AS4299 mill. kr
- NOR-LOG AS2119 mill. kr
- POSTEN BRING BILDRIFT AS1567 mill. kr
- AXESS LOGISTICS AS962 mill. kr
- BRING INTERMODAL AS924 mill. kr
- VEØY AS805 mill. kr
Ledelse og styre
- Wojciech Bartosz Jaltoszuk (f. 1977)Daglig leder
- Wojciech Bartosz Jaltoszuk (f. 1977)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- EFIRMA REGNSKAP ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- AZINOUNDetaljhandel med motorvogner
- LOGISTIKK ASS ASGodstransport på vei
- MOHAMMED ALI MUSSATRANSPORTPassasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy
- OCEAN COSMETICS ASProduksjon av parfyme og toalettartikler
- THE LION OF JUDAH ROBEL IMAMPassasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy
- WBJ WOJCIECH B JALTOSZUKGodstransport på vei
Registrert forretningsadresse: Preståsvegen 9, 2030, NANNESTAD. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SAFEWAYTRANSPORT AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SAFEWAYTRANSPORT AS?
- Organisasjonsnummeret er 931853031. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
- Hvem er daglig leder i SAFEWAYTRANSPORT AS?
- Wojciech Bartosz Jaltoszuk er daglig leder, og Wojciech Bartosz Jaltoszuk er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte SAFEWAYTRANSPORT AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 2,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier SAFEWAYTRANSPORT AS?
- Største aksjonær er WOJCIECH BARTOSZ JALTOSZUK med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder SAFEWAYTRANSPORT AS til?
- Forretningsadressen er Preståsvegen 9, 2030 NANNESTAD.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.