orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap931895486

ASK OSLO HOLDING AS

OSLO · Eiendomsmegling og andre formidlingstjenester for eiendom · Stiftet 2023

Dette er et aksjeselskap registrert i Oslo. Selskapet fungerer som holdingselskap og har organisasjonsnummer 931895486. Næringen er ikke oppgitt i registeret.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
931895486
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
68.310Eiendomsmegling og andre formidlingstjenester for eiendomSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Drammensveien 165, 0277, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
holdingselskap
Stiftet
2023

Aksjonærer

Største aksjonær: STENDER ACCOUNTHOUSE AS (60,0 %)

  1. STENDER ACCOUNTHOUSE ASselskap60,0 %
  2. OLD TJIKKO ASselskap40,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ASK OSLO HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
STENDER ACCOUNTHOUSE AS (60,0 %)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RolleNy rolle: Jonas Nikolai Grimsøen (LEDE)
    • RolleFratrådt: Marit Parmann (LEDE)
    • RolleFratrådt: Jonas Nikolai Grimsøen (MEDL)
    • StiftelseASK OSLO HOLDING AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,7 mill. kr-0,0 mill. kr0,7 mill. kr–
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Jonas Nikolai Grimsøen (f. 1993)Styrets leder
  • Andreas Ask (f. 1995)Styremedlem
  • Christian Wahl (f. 1977)Styremedlem
  • Thomas Wahl (f. 1971)Styremedlem
  • Christine Bjørnerud (f. 1989)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Drammensveien 165, 0277, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSjølyst (0.0 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (38 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 93 % i Eiendomsmegling og andre formidlingstjenester for eiendom
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 60 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om ASK OSLO HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til ASK OSLO HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 931895486. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
Hvor mye omsatte ASK OSLO HOLDING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier ASK OSLO HOLDING AS?
Største aksjonær er STENDER ACCOUNTHOUSE AS med 60,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder ASK OSLO HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Drammensveien 165, 0277 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.