SUBSEA PROVIDER AS
STAVANGER · Geologiske undersøkelser · Stiftet 2023
Subsea Provider AS er et aksjeselskap basert i Stavanger som utfører geologiske undersøkelser. Selskapet hadde en omsetning på 2 millioner kroner og er registrert med organisasjonsnummer 931935348.
Om selskapet
- Org.nummer
- 931935348
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 71.122Geologiske undersøkelserSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- STAVANGER
- Adresse
- Knud Holms gate 8, 4005, STAVANGER
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- gjennomføresubsea-operasjonerinnenforgeofysiskdatainnsamlingsamthvastårnaturligforbindelse
- Stiftet
- 2023
Aksjonærer
Største aksjonær: SEISMIC PARTNER AS (56,0 %)
- SEISMIC PARTNER ASselskap56,0 %
- DE VRIES B.V V FREDERIK HIRACIOA Autenlandsk17,0 %
- JOHO HOLDING HEEMSTEDE B.Vutenlandsk17,0 %
- ERIC JAN PELTutenlandsk2,5 %
- JOHN WITHCOMButenlandsk2,5 %
- LORAND TAMAS KERTÈSZutenlandsk2,5 %
- WIETZE ECKHARDTutenlandsk2,5 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SUBSEA PROVIDER AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.
Konsern
- Morselskap
- SEISMIC PARTNER AS (56,0 %)
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseSUBSEA PROVIDER AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -0,9 mill. kr | -0,9 mill. kr | -0,9 mill. kr |
| 2024 | 1,5 mill. kr | -0,9 mill. kr | -0,9 mill. kr | -0,9 mill. kr |
| 2023 | – | -0,2 mill. kr | -0,2 mill. kr | -0,2 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,1 mill. kr | 3,1 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 4,1 mill. kr | 4,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 3,2 mill. kr | 3,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- PGS GEOPHYSICAL AS3881 mill. kr
- REACH SUBSEA AS2328 mill. kr
- TGS ASA1643 mill. kr
- MULTIKLIENT INVEST AS1629 mill. kr
- CGG SERVICES (NORWAY) AS1442 mill. kr
- FUGRO NORWAY AS1272 mill. kr
Ledelse og styre
- Per Helge Semb (f. 1977)Styrets leder
- Haakon Korshavn (f. 1963)Styremedlem
Revisor og regnskapsfører
- SUMMARUM ASRegnskapsfører
- CREDO REVISJON ASRevisor
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- SCHLUMBERGER NORGE ASAndre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass
- HELSE VEST RHFOffentlig administrasjon tilknyttet helsestell, undervisning, kultur og annen sosial virksomhet
- MATBODEN K8 ASDetaljhandel med fisk, skalldyr og bløtdyr
- HEIMDAL FORVALTNING ASFondsforvaltningsvirksomhet
- MELBERG PARTNERS ASBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- ASP DC MANAGEMENT ASEiendomsforvaltning på oppdrag
- ASP DC ASAUoppgitt
- HORSØY INDUSTRIHAVN ASUtleie av egen eller leid fast eiendom
Registrert forretningsadresse: Knud Holms gate 8, 4005, STAVANGER. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SUBSEA PROVIDER AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SUBSEA PROVIDER AS?
- Organisasjonsnummeret er 931935348. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
- Hvem eier SUBSEA PROVIDER AS?
- Største aksjonær er SEISMIC PARTNER AS med 56,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 7 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder SUBSEA PROVIDER AS til?
- Forretningsadressen er Knud Holms gate 8, 4005 STAVANGER.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.