TIMBERMAW HOLD AS
VIKHAMMER · Uoppgitt · Stiftet 2023
Selskapet er et aksjeselskap registrert med organisasjonsnummer 931964623 og er basert i Vikhammer. Det fungerer som holdingselskap og hadde null kroner i omsetning siste rapporterte periode.
Om selskapet
- Org.nummer
- 931964623
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- VIKHAMMER
- Adresse
- Asplundvegen 17, 7560, VIKHAMMER
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- holdingselskap
- Stiftet
- 2023
Aksjonærer
Største aksjonær: KJELL MARTIN DAGSVIK (100,0 %)
- KJELL MARTIN DAGSVIKperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TIMBERMAW HOLD AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseTIMBERMAW HOLD AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,4 mill. kr | 0,4 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Kjell Martin Dagsvik (f. 1996)Daglig leder
- Kjell Martin Dagsvik (f. 1996)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om TIMBERMAW HOLD AS
- Hva er organisasjonsnummeret til TIMBERMAW HOLD AS?
- Organisasjonsnummeret er 931964623. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
- Hvem er daglig leder i TIMBERMAW HOLD AS?
- Kjell Martin Dagsvik er daglig leder, og Kjell Martin Dagsvik er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte TIMBERMAW HOLD AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier TIMBERMAW HOLD AS?
- Største aksjonær er KJELL MARTIN DAGSVIK med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder TIMBERMAW HOLD AS til?
- Forretningsadressen er Asplundvegen 17, 7560 VIKHAMMER i MALVIK kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.