RUNNER RUNNER HOLDING AS
OSLO · Uoppgitt · Stiftet 2023
Det er et aksjeselskap registrert i Oslo med organisasjonsnummer 932096366. Selskapet fungerer som holdingselskap og har ikke oppgitt næringskode. Dets formål er å eie og forvalte andre selskaper.
Om selskapet
- Org.nummer
- 932096366
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OSLO
- Adresse
- Lars husmanns gate 15, 0598, OSLO
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- holdingselskap
- Stiftet
- 2023
Aksjonærer
Største aksjonær: STIAN ALEXANDER ANDREASSEN (100,0 %)
- STIAN ALEXANDER ANDREASSENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i RUNNER RUNNER HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseRUNNER RUNNER HOLDING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,5 mill. kr | 0,4 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
| 2024 | 0,5 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
| 2023 | 0,5 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,3 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Stian Alexander Andreassen (f. 1993)Daglig leder
- Stian Alexander Andreassen (f. 1993)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- GERHARD & SØNN ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Bedrifter på samme adresse
- ELOSHAPES ASDrift av søkemotorer
- OLE KRISTIAN RUDJORDDataprogrammeringstjenester
- STINA ØYGARDEN FRISØRFrisering og barbering
- TYRA LARSDATTER GRASMOAnnen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted
Registrert forretningsadresse: Lars husmanns gate 15, 0598, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om RUNNER RUNNER HOLDING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til RUNNER RUNNER HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret er 932096366. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
- Hvem er daglig leder i RUNNER RUNNER HOLDING AS?
- Stian Alexander Andreassen er daglig leder, og Stian Alexander Andreassen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte RUNNER RUNNER HOLDING AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier RUNNER RUNNER HOLDING AS?
- Største aksjonær er STIAN ALEXANDER ANDREASSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder RUNNER RUNNER HOLDING AS til?
- Forretningsadressen er Lars husmanns gate 15, 0598 OSLO.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.