orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap932124440

BRØDRENE RINGEN AS

KOPPANG · Utleie og leasing av bygge- og anleggsmaskiner og -utstyr · Stiftet 2023

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
932124440
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
77.320Utleie og leasing av bygge- og anleggsmaskiner og -utstyrSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
KOPPANG
Adresse
Storgata 80, 2480, KOPPANG
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
utleiebygg-anleggsmaskinerutenpersonell
Stiftet
2023

Aksjonærer

Største aksjonær: TERJE ANDRE RINGEN (100,0 %)

  1. TERJE ANDRE RINGENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i BRØDRENE RINGEN AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseBRØDRENE RINGEN AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr
2024–-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
2023––0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,2 mill. kr-0,4 mill. kr1,6 mill. kr–
20241,5 mill. kr-0,1 mill. kr1,6 mill. kr–
20230,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Terje Andre Ringen (f. 1968)Daglig leder
  • Terje Andre Ringen (f. 1968)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Storgata 80, 2480, KOPPANG. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassKoppang torg (0.2 km)
Nærmeste flyplassRøros Airport (113 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om BRØDRENE RINGEN AS

Hva er organisasjonsnummeret til BRØDRENE RINGEN AS?
Organisasjonsnummeret er 932124440. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
Hvem er daglig leder i BRØDRENE RINGEN AS?
Terje Andre Ringen er daglig leder, og Terje Andre Ringen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvem eier BRØDRENE RINGEN AS?
Største aksjonær er TERJE ANDRE RINGEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder BRØDRENE RINGEN AS til?
Forretningsadressen er Storgata 80, 2480 KOPPANG i STOR-ELVDAL kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.