orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap932516608

CET HOLDING AS

OSLO · Uoppgitt · Stiftet 2023

Det er et aksjeselskap registrert i Oslo med organisasjonsnummer 932516608. Selskapet er strukturert som et holdingselskap og har ikke oppgitt næringskode. Etter selskapets egenbeskrivelse fungerer det som et holdingselskap.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
932516608
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Vossegata 18A, 0475, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
holdingselskap
Stiftet
2023

Aksjonærer

Største aksjonær: CARL ERIK THOMSEN (100,0 %)

  1. CARL ERIK THOMSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i CET HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • StiftelseCET HOLDING AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
2024––0,0 mill. kr0,0 mill. kr
2023––0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Carl Erik Thomsen (f. 1990)Daglig leder
  • Carl Erik Thomsen (f. 1990)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

  • SELVIKS EVENTSAktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
  • VIBEKE JUELL BUGGEUtøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk

Registrert forretningsadresse: Vossegata 18A, 0475, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassKøbenhavngata (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (35 km)
Finansiell helseindeks
40 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 72 % i Uoppgitt
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om CET HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til CET HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 932516608. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
Hvem er daglig leder i CET HOLDING AS?
Carl Erik Thomsen er daglig leder, og Carl Erik Thomsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte CET HOLDING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier CET HOLDING AS?
Største aksjonær er CARL ERIK THOMSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder CET HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Vossegata 18A, 0475 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.