AktivtAksjeselskap932536021
I BELIVE 24/7 AS
KOLBU · Forebyggende helsearbeid · Stiftet 2023
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter–
Om selskapet
- Org.nummer
- 932536021
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 86.992Forebyggende helsearbeidSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- KOLBU
- Adresse
- Dystlinna 64, 2847, KOLBU
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- elektronisktreningkostholdsveiledningtreningsveiledning
- Stiftet
- 2023
Aksjonærer
Største aksjonær: HEGE MARIE ELVHEIM (60,0 %)
- HEGE MARIE ELVHEIMperson60,0 %
- HENNING HOLMperson40,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i I BELIVE 24/7 AS, summert over aksjeklasser. 2 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseI BELIVE 24/7 AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
| 2024 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- FALCK NORGE AS588 mill. kr
- AVONOVA HELSE AS557 mill. kr
- AVONOVA SOLUTIONS AS321 mill. kr
- INTERNATIONAL SOS (MEDSITE) AS202 mill. kr
- MEDI 3 AS176 mill. kr
- GRØNN JOBB AS127 mill. kr
Ledelse og styre
- Hege Marie Elvheim (f. 1974)Daglig leder
- Hege Marie Elvheim (f. 1974)Styrets leder
- Henning Holm (f. 1970)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassDyste (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (49 km)
Finansiell helseindeks25 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 95 % i Forebyggende helsearbeid
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 60 %
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om I BELIVE 24/7 AS
- Hva er organisasjonsnummeret til I BELIVE 24/7 AS?
- Organisasjonsnummeret er 932536021. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
- Hvem er daglig leder i I BELIVE 24/7 AS?
- Hege Marie Elvheim er daglig leder, og Hege Marie Elvheim er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte I BELIVE 24/7 AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier I BELIVE 24/7 AS?
- Største aksjonær er HEGE MARIE ELVHEIM med 60,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder I BELIVE 24/7 AS til?
- Forretningsadressen er Dystlinna 64, 2847 KOLBU i ØSTRE TOTEN kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.