orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap932771314

PRODUCTIVO AS

FANA · Dataprogrammeringstjenester · Stiftet 2023

Omsetning0,4 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
932771314
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
62.100DataprogrammeringstjenesterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
FANA
Adresse
Kvernabekkvegen 70, 5243, FANA
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Stiftet
2023

Aksjonærer

Største aksjonær: ERIC COSTA ØVREBØ (98,0 %)

  1. ERIC COSTA ØVREBØperson98,0 %
  2. JON HALLVARD FOLDØY SOLEMperson2,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i PRODUCTIVO AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2024
    • StiftelsePRODUCTIVO AS stiftet

Økonomi

2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,4 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr
20240,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr-0,2 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,2 mill. kr0,2 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,1 mill. kr-0,0 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-35,8 %Svak2024: -119,6 %
Resultatgrad-46,3 %Svak2024: -93,4 %
Egenkapitalandel82,2 %Positiv2024: -41,7 %
Gjeldsgrad0,2Positiv
Likviditetsgrad5,62Positiv2024: 0,29
Arbeidskapital174 982 krPositiv2024: −74 530 kr

Lignende selskaper

Offentlig støtte

4 tildelinger siden 2024, til sammen 1,6 mill. kr (Innovasjon Norge).

DatoGiverOrdningTypeBeløp
25. mars 2026Innovasjon NorgeRisikolån og garantier: Landsdekkende risikolånLån1,0 mill. kr
10. juni 2025Innovasjon NorgeOppstartstilskudd: Landsdekkende etablerertilskuddTilskudd0,5 mill. kr
10. juni 2025Innovasjon NorgeInnovasjonstilskudd: MentortjenestenTilskudd0,0 mill. kr
11. april 2024Innovasjon NorgeOppstartstilskudd: Landsdekkende etablerertilskuddTilskudd0,1 mill. kr

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Eric Costa Øvrebø (f. 1989)Daglig leder
  • Eric Costa Øvrebø (f. 1989)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Kvernabekkvegen 70, 5243, FANA. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassTitlestad (0.3 km)
Nærmeste flyplassBergen Airport, Flesland (8 km)
Finansiell helseindeks
75 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 42 % i Dataprogrammeringstjenester
EierskapNorsk eid, største eier 98 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om PRODUCTIVO AS

Hva er organisasjonsnummeret til PRODUCTIVO AS?
Organisasjonsnummeret er 932771314. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
Hvem er daglig leder i PRODUCTIVO AS?
Eric Costa Øvrebø er daglig leder, og Eric Costa Øvrebø er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte PRODUCTIVO AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,4 mill. kr, med et driftsresultat på -0,2 mill. kr og et årsresultat på -0,2 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier PRODUCTIVO AS?
Største aksjonær er ERIC COSTA ØVREBØ med 98,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder PRODUCTIVO AS til?
Forretningsadressen er Kvernabekkvegen 70, 5243 FANA i BERGEN kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.