AktivtAksjeselskap932797569
TODAN 171 HOLDING AS
BODØ · Uoppgitt · Stiftet 2023
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2023
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 932797569
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- BODØ
- Adresse
- Anton Gisle Johnsons vei 10B, 8004, BODØ
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- holdingselskap
- Stiftet
- 2023
Aksjonærer
Største aksjonær: TOBIAS DANIELSEN (100,0 %)
- TOBIAS DANIELSENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TODAN 171 HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- StiftelseTODAN 171 HOLDING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | 0,5 mill. kr | 0,5 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,7 mill. kr | 0,7 mill. kr | – | – |
| 2024 | 0,7 mill. kr | 0,7 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Tobias Danielsen (f. 1981)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassBodø videregående skole (0.2 km)
Nærmeste flyplassBodø Airport (2 km)
Finansiell helseindeks50 / 100
EierskapNorsk eid, største eier 100 %
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om TODAN 171 HOLDING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til TODAN 171 HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret er 932797569. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2023.
- Hvem eier TODAN 171 HOLDING AS?
- Største aksjonær er TOBIAS DANIELSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder TODAN 171 HOLDING AS til?
- Forretningsadressen er Anton Gisle Johnsons vei 10B, 8004 BODØ.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.