orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap933079619

LENEKNITDESIGN AS

STAVANGER · Utgivelsesvirksomhet ellers, unntatt utgivelse av programvare · Stiftet 2024

Selskapet driver salg av strikkeoppskrifter og tilbehør gjennom egen nettbutikk og på messer. Det er registrert som aksjeselskap i Stavanger og klassifiseres under utgivelsesvirksomhet. Ifølge tilgjengelige data har selskapet ingen registrert omsetning.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,3 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
933079619
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
58.190Utgivelsesvirksomhet ellers, unntatt utgivelse av programvareSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
STAVANGER
Adresse
Sølvperleveien 38, 4032, STAVANGER
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
salgstrikkeoppskriftertilbehørviaegennettbutikkmesser
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: LENE VISTE BJØRHEIM (100,0 %)

  1. LENE VISTE BJØRHEIMperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i LENEKNITDESIGN AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseLENEKNITDESIGN AS stiftet

Økonomi

2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,3 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,3 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,2 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin10,9 %Positiv2024: 38,6 %
Resultatgrad6,6 %Positiv2024: 29,3 %
Egenkapitalandel83,6 %Positiv2024: 72,9 %
Gjeldsgrad0,2Positiv2024: 0,4
Likviditetsgrad6,09Positiv2024: 3,69
Arbeidskapital125 548 krPositiv2024: 105 350 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Lene Viste Bjørheim (f. 1976)Daglig leder
  • Lene Viste Bjørheim (f. 1976)Styrets leder
  • Andreas Selvikvåg Bjørheim (f. 1990)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassHusaberget (0.1 km)
Nærmeste flyplassStavanger Airport, Sola (6 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 65 % i Utgivelsesvirksomhet ellers, unntatt utgivelse av programvare
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om LENEKNITDESIGN AS

Hva er organisasjonsnummeret til LENEKNITDESIGN AS?
Organisasjonsnummeret er 933079619. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvem er daglig leder i LENEKNITDESIGN AS?
Lene Viste Bjørheim er daglig leder, og Lene Viste Bjørheim er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte LENEKNITDESIGN AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,3 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier LENEKNITDESIGN AS?
Største aksjonær er LENE VISTE BJØRHEIM med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder LENEKNITDESIGN AS til?
Forretningsadressen er Sølvperleveien 38, 4032 STAVANGER.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.