orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap933209725

APRENDO AS

TILLER · Byggeteknisk konsulentvirksomhet · Stiftet 2024

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Tiller og driver byggeteknisk konsulentvirksomhet med en årlig omsetning på cirka 10 millioner kroner. De tilbyr ingeniør- og prosjektledertjenester knyttet til byggeprosjekter, samt bedriftsrådgivning og administrative tjenester innen byggebransjen.

Generert av Orakel AI
Omsetning10,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
933209725
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.121Byggeteknisk konsulentvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TILLER
Adresse
Tonstadbrinken 317C, 7091, TILLER
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
bedriftsrådgivningadministrativtingeniør-prosjektledertjenesterinnenbyggeprosjekteringeniørtjenester
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: ELIN MARIE ALTØ (33,3 %)

  1. ELIN MARIE ALTØperson33,3 %
  2. INGRID SÆTHERperson33,3 %
  3. SIMON CHRISTOFFER GREVA SØLBERGperson33,3 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i APRENDO AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RolleNy rolle: PERGUS AS (REVI)
    • StiftelseAPRENDO AS stiftet

Økonomi

2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
202510,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20243,6 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20254,0 mill. kr0,2 mill. kr3,8 mill. kr–
20242,4 mill. kr0,1 mill. kr2,3 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin0,7 %Tilfredsstillende2024: 4,3 %
Resultatgrad0,5 %Tilfredsstillende2024: 3,3 %
Egenkapitalandel4,9 %Svak2024: 5,9 %
Gjeldsgrad19,5Svak2024: 16,0
Likviditetsgrad1,05Tilfredsstillende2024: 1,06
Arbeidskapital195 453 krPositiv2024: 142 202 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Simon Christoffer Greva Sølberg (f. 1988)Daglig leder
  • Simon Christoffer Greva Sølberg (f. 1988)Styrets leder
  • Elin Marie Altø (f. 1983)Styremedlem
  • Ingrid Sæther (f. 1979)Styremedlem
  • Bjørn Hegerberg (f. 1980)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted
aprendo.no
Teknologi
WordPressMicrosoft 365One.comApache

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassLykkmarka (0.3 km)
Nærmeste flyplassTrondheim Airport, Værnes (29 km)
Finansiell helseindeks
95 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 10 % i Byggeteknisk konsulentvirksomhet
EierskapNorsk eid, største eier 33 %
RevisorLite revisjonsselskap

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om APRENDO AS

Hva er organisasjonsnummeret til APRENDO AS?
Organisasjonsnummeret er 933209725. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvem er daglig leder i APRENDO AS?
Simon Christoffer Greva Sølberg er daglig leder, og Simon Christoffer Greva Sølberg er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte APRENDO AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 10,1 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier APRENDO AS?
Største aksjonær er ELIN MARIE ALTØ med 33,3 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 3 registrerte aksjonærer.
Hvor holder APRENDO AS til?
Forretningsadressen er Tonstadbrinken 317C, 7091 TILLER i TRONDHEIM kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.