orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap933442748

REBELSFAQ PUBLISHING AS

SKAVNAKK · Utgivelse av bøker · Stiftet 2024

Selskapet driver forlagsvirksomhet med fokus på utgivelse av bøker. Rebelsfa Q Publishing AS er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 933442748 og er lokalisert i Skavnakk. Selskapet hadde null mill. kr i omsetning ifølge siste tilgjengelige tall.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
933442748
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
58.110Utgivelse av bøkerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SKAVNAKK
Adresse
c/o Cindy Miller/Gunnar Holth, Frakkfjordveien 262, 9587, SKAVNAKK
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
forlagsvirksomhetutgivelsebøker
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: CINDY ALETHEA MILLER (50,0 %)

  1. CINDY ALETHEA MILLERperson50,0 %
  2. GUNNAR ARILD HOLTHperson50,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i REBELSFAQ PUBLISHING AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseREBELSFAQ PUBLISHING AS stiftet

Økonomi

2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr-0,0 mill. kr0,1 mill. kr–
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-22713,7 %Svak2024: 83,7 %
Resultatgrad-22713,7 %Svak2024: 83,7 %
Egenkapitalandel-0,2 %Svak2024: 100,0 %
Likviditetsgrad256,38Positiv
Arbeidskapital99 852 krPositiv

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Gunnar Arild Holth (f. 1953)Styrets leder
  • Cindy Alethea Miller (f. 1953)Styremedlem

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSkavnakk kai Frakkfjorden (2.6 km)
Nærmeste flyplassSørkjosen Airport (55 km)
Finansiell helseindeks
45 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 83 % i Utgivelse av bøker
EierskapNorsk eid, største eier 50 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om REBELSFAQ PUBLISHING AS

Hva er organisasjonsnummeret til REBELSFAQ PUBLISHING AS?
Organisasjonsnummeret er 933442748. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvor mye omsatte REBELSFAQ PUBLISHING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på -0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier REBELSFAQ PUBLISHING AS?
Største aksjonær er CINDY ALETHEA MILLER med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
Hvor holder REBELSFAQ PUBLISHING AS til?
Forretningsadressen er c/o Cindy Miller/Gunnar Holth, Frakkfjordveien 262, 9587 SKAVNAKK i LOPPA kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.