orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap933516040

GRAPHLAB AS

OSLO · Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer · Stiftet 2024

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Oslo som tilbyr abonnementstjenester innen AI-rådgivning og softwareutvikling. Virksomheten er klassifisert som konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer. Ifølge registrerte tall hadde selskapet 0 mill. kr i omsetning.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
933516040
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
62.200Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Jarlegata 19B, 0656, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
tilbyabonnementstjenesterinnenai-rådgivningsoftwareutvikling
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: KOSH AS (100,0 %)

  1. KOSH ASselskap100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i GRAPHLAB AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
KOSH AS (100,0 %)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseGRAPHLAB AS stiftet

Økonomi

2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,1 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,1 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-50,7 %Svak2024: -39,5 %
Resultatgrad-51,0 %Svak2024: -39,8 %
Egenkapitalandel-600,8 %Svak2024: -7,4 %
Likviditetsgrad0,14Svak2024: 0,93
Arbeidskapital−8 573 krSvak2024: −1 031 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Knut Ole Sjøli (f. 1981)Daglig leder
  • Knut Ole Sjøli (f. 1981)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted
graphlab.no
Sosiale medier
LinkedIn · X

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Jarlegata 19B, 0656, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassHarald Hårdrådes plass (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (37 km)
Finansiell helseindeks
60 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 64 % i Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om GRAPHLAB AS

Hva er organisasjonsnummeret til GRAPHLAB AS?
Organisasjonsnummeret er 933516040. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvem er daglig leder i GRAPHLAB AS?
Knut Ole Sjøli er daglig leder, og Knut Ole Sjøli er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte GRAPHLAB AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,1 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier GRAPHLAB AS?
Største aksjonær er KOSH AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder GRAPHLAB AS til?
Forretningsadressen er Jarlegata 19B, 0656 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.