orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap933674762

BLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS

HØVIK · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 1983

Selskapet tilbyr økonomisk rådgivning og bedriftsrådgivning. Det er registrert som aksjeselskap med hjemsted i Høvik. Virksomheten er klassifisert innenfor bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet1983
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
933674762
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
HØVIK
Adresse
Baunekroken 17, 1363, HØVIK
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
økonomiskrådgivning
Stiftet
1983

Aksjonærer

Største aksjonær: BEATE LOUISE LIEN (100,0 %)

  1. BEATE LOUISE LIENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i BLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2023
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseBLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20230,1 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-11,5 %Svak2024: 12,8 %
Resultatgrad9,4 %Positiv2024: 10,0 %
Egenkapitalandel99,2 %Positiv2024: 97,2 %
Gjeldsgrad0,0Positiv2024: 0,0
Likviditetsgrad121,43Positiv2024: 34,66
Arbeidskapital55 759 krPositiv2024: 54 731 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Beate Louise Lien (f. 1975)Daglig leder
  • Beate Louise Lien (f. 1975)Styrets leder
  • Ole Petter Gulbrandsen (f. 1971)Varamedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Registre og tillatelser

Finanstilsynet
  • External accounting firm

Kilde: Mattilsynet, Helsedirektoratet (bevillingsregisteret), Finanstilsynet.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassEkeberg (0.0 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (44 km)
Finansiell helseindeks
95 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 70 % i Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %
RevisorLite revisjonsselskap

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om BLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS

Hva er organisasjonsnummeret til BLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS?
Organisasjonsnummeret er 933674762. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 1983.
Hvem er daglig leder i BLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS?
Beate Louise Lien er daglig leder, og Beate Louise Lien er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte BLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier BLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS?
Største aksjonær er BEATE LOUISE LIEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder BLL ØKONOMISK RÅDGIVNING AS til?
Forretningsadressen er Baunekroken 17, 1363 HØVIK i BÆRUM kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.