orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap933801187

PHMA HOLDING AS

OSLO · Uoppgitt · Stiftet 2024

Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 933801187 er registrert i Oslo og fungerer som holdingselskap. Selskapet driver virksomhet innenfor investering i aksjer og verdipapirer.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
933801187
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Voksenkollveien 90G, 0790, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
holdingselskapinvesteringaksjerverdipapirer
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: PHILIP NICOLAI BJERKHOLT MAGNUSSEN (100,0 %)

  1. PHILIP NICOLAI BJERKHOLT MAGNUSSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i PHMA HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelsePHMA HOLDING AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Philip Nicolai Bjerkholt Magnussen (f. 1989)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Finansiell helseindeks
40 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 33 % i Uoppgitt
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om PHMA HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til PHMA HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 933801187. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvem eier PHMA HOLDING AS?
Største aksjonær er PHILIP NICOLAI BJERKHOLT MAGNUSSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder PHMA HOLDING AS til?
Forretningsadressen er Voksenkollveien 90G, 0790 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.