orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap933915778

YOUR PERSONAL AI AS

LYSAKER · Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer · Stiftet 2024

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Lysaker som tilbyr konsulentvirksomhet innen informasjonsteknologi. Virksomheten omfatter forvaltning og drift av IT-systemer for kunder. Organisasjonsnummeret er 933915778.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
933915778
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
62.200Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
LYSAKER
Adresse
Lysaker torg 5, 1366, LYSAKER
Postadresse
Pettersløkka 27C, 3040, DRAMMEN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
konsulenttjenesterinnen
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: OVE-HENRIK GILLER RØINE (40,0 %)

  1. OVE-HENRIK GILLER RØINEperson40,0 %
  2. FRANK LISITANOutenlandsk20,0 %
  3. KIMIA MOALEMIperson20,0 %
  4. MITCHELL BRADLEYutenlandsk20,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i YOUR PERSONAL AI AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseYOUR PERSONAL AI AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–––0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
2025-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr––

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Ove-Henrik Giller Røine (f. 1989)Daglig leder
  • Ove-Henrik Giller Røine (f. 1989)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Lysaker torg 5, 1366, LYSAKER. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassLysaker stasjon (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (41 km)
Finansiell helseindeks
25 / 100
EierskapNorsk eid, største eier 40 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om YOUR PERSONAL AI AS

Hva er organisasjonsnummeret til YOUR PERSONAL AI AS?
Organisasjonsnummeret er 933915778. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvem er daglig leder i YOUR PERSONAL AI AS?
Ove-Henrik Giller Røine er daglig leder, og Ove-Henrik Giller Røine er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvem eier YOUR PERSONAL AI AS?
Største aksjonær er OVE-HENRIK GILLER RØINE med 40,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 4 registrerte aksjonærer.
Hvor holder YOUR PERSONAL AI AS til?
Forretningsadressen er Lysaker torg 5, 1366 LYSAKER i BÆRUM kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.