HOTEL SUPPLY NORGE AS
HASLUM · Engroshandel med tekstiler og utstyrsvarer · Stiftet 1983
Selskapet er et aksjeselskap registrert i Haslum som driver engroshandel med tekstiler og utstyrsvarer. Virksomheten omfatter handel, agenturvirksomhet, kjøp og salg av fast eiendom og verdipapirer. Med en årlig omsetning på omkring 1 million kroner, er det et mindre aktør innen sin bransje.
Om selskapet
- Org.nummer
- 934016319
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 46.410Engroshandel med tekstiler og utstyrsvarerSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- HASLUM
- Adresse
- Tveterveien 48C, 1344, HASLUM
- Nettside
- www.hotelsupply.no
- Telefon
- 67 16 55 00
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- handelagenturvirksomhetkjøpsalgfasteiendomverdipapirersamthvadermed
- Stiftet
- 1983
Aksjonærer
Største aksjonær: HANS PETTER BIRKELAND (100,0 %)
- HANS PETTER BIRKELANDperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i HOTEL SUPPLY NORGE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- RolleNy rolle: ØKONOMIBISTAND REGNSKAP AS (REGN)
- RolleFratrådt: PENNY AS (REGN)
- RolleFratrådt: ØKONOMIBISTAND REGNSKAP AS (REGN)
- RolleNy rolle: ØKONOMIBISTAND REGNSKAP AS (REGN)
- RolleFratrådt: BACKOFFICE REGNSKAP OG RÅDGIVNING, AS (REGN)
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseHOTEL SUPPLY NORGE AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,2 mill. kr | 0,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| 2024 | 1,1 mill. kr | -0,5 mill. kr | -0,6 mill. kr | -0,6 mill. kr |
| 2023 | 2,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,9 mill. kr | 0,4 mill. kr | 4,5 mill. kr | – |
| 2024 | 3,3 mill. kr | 0,4 mill. kr | 2,9 mill. kr | – |
| 2023 | 4,3 mill. kr | 1,1 mill. kr | 3,2 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- KID SOURCING AS1052 mill. kr
- DROPS DESIGN AS581 mill. kr
- NORDIC TEXTILE GROUP AS306 mill. kr
- HOUSE OF YARN AS235 mill. kr
- BAMBUSA AS76,4 mill. kr
- BRIDGEHILL AS76,0 mill. kr
Ledelse og styre
- Hans Petter Birkeland (f. 1959)Daglig leder
- Hans Petter Birkeland (f. 1959)Styrets leder
- Ellen Macdonald Helseth (f. 1956)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- ØKONOMIBISTAND REGNSKAP ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Digital tilstedeværelse
- Nettsted
- www.hotelsupply.no
Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.
Bedrifter på samme adresse
- NORDIC HOTEL LOGISTICS AB NUFEngroshandel med maskiner og utstyr ellers
- NORDIC HOTEL SUPPORT ASEngroshandel med maskiner og utstyr ellers
Registrert forretningsadresse: Tveterveien 48C, 1344, HASLUM. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om HOTEL SUPPLY NORGE AS
- Hva er organisasjonsnummeret til HOTEL SUPPLY NORGE AS?
- Organisasjonsnummeret er 934016319. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 1983.
- Hvem er daglig leder i HOTEL SUPPLY NORGE AS?
- Hans Petter Birkeland er daglig leder, og Hans Petter Birkeland er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte HOTEL SUPPLY NORGE AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 1,2 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier HOTEL SUPPLY NORGE AS?
- Største aksjonær er HANS PETTER BIRKELAND med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder HOTEL SUPPLY NORGE AS til?
- Forretningsadressen er Tveterveien 48C, 1344 HASLUM i BÆRUM kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.