orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap934037731

VASK OG RENHOLD MCH AS

MYRE · Rengjøring av bygninger · Stiftet 2024

Selskapet driver rengjøringstjenester for bygninger, bolighus, kontorer og lignende lokaler. Med en årlig omsetning på cirka 1 million kroner er det registrert som aksjeselskap med hjemsted i Myre. Organisasjonsnummeret er 934037731.

Generert av Orakel AI
Omsetning1,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
934037731
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
81.210Rengjøring av bygningerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
MYRE
Adresse
Gossenveien 7B, 8430, MYRE
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
rengjøringbygningerbolighuskontorerlignende
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: MARIOARA CHAR HORGOS (100,0 %)

  1. MARIOARA CHAR HORGOSperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i VASK OG RENHOLD MCH AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseVASK OG RENHOLD MCH AS stiftet

Økonomi

2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20251,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20240,2 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,5 mill. kr0,2 mill. kr0,3 mill. kr–
20240,2 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin12,7 %Positiv2024: 29,0 %
Resultatgrad8,9 %Positiv2024: 22,6 %
Egenkapitalandel35,1 %Positiv2024: 46,4 %
Gjeldsgrad1,8Positiv2024: 1,2
Likviditetsgrad1,55Positiv2024: 1,87
Arbeidskapital110 074 krPositiv2024: 77 654 kr

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 7 perioder 2026, til sammen 52 963 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Marioara Char Horgos (f. 1966)Daglig leder
  • Marioara Char Horgos (f. 1966)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Gossenveien 7B, 8430, MYRE. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassMyre hurtigbåtkai (0.4 km)
Nærmeste flyplassStokmarknes Airport, Skagen (37 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 64 % i Rengjøring av bygninger
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om VASK OG RENHOLD MCH AS

Hva er organisasjonsnummeret til VASK OG RENHOLD MCH AS?
Organisasjonsnummeret er 934037731. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvem er daglig leder i VASK OG RENHOLD MCH AS?
Marioara Char Horgos er daglig leder, og Marioara Char Horgos er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte VASK OG RENHOLD MCH AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 1,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier VASK OG RENHOLD MCH AS?
Største aksjonær er MARIOARA CHAR HORGOS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder VASK OG RENHOLD MCH AS til?
Forretningsadressen er Gossenveien 7B, 8430 MYRE i ØKSNES kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.