orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap934082435

DEN ARKITEKTEN AS

SANDSLI · Arkitektvirksomhet · Stiftet 2024

Selskapet driver arkitektvirksomhet og tilbyr arkitekttjenester innen bygg. Det er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 934082435 og holder til i Sandsli. Ifølge siste registrerte tall har selskapet omsetning på 0 millioner kroner.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
934082435
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.110ArkitektvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SANDSLI
Adresse
Eldsbakkane 71, 5253, SANDSLI
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
arkitekttjenesterbygg
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: MORTEN ØVREÅS (100,0 %)

  1. MORTEN ØVREÅSperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i DEN ARKITEKTEN AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseDEN ARKITEKTEN AS stiftet

Økonomi

2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20240,1 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-358,4 %Svak2024: -3,7 %
Resultatgrad-358,4 %Svak2024: -3,7 %
Egenkapitalandel41,1 %Positiv2024: 60,0 %
Gjeldsgrad1,4Positiv2024: 0,7
Likviditetsgrad1,70Positiv2024: 2,50
Arbeidskapital2 600 krPositiv2024: 20 521 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Morten Øvreås (f. 1987)Daglig leder
  • Morten Øvreås (f. 1987)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassDolvikhaugene (0.0 km)
Nærmeste flyplassBergen Airport, Flesland (4 km)
Finansiell helseindeks
75 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 86 % i Arkitektvirksomhet
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om DEN ARKITEKTEN AS

Hva er organisasjonsnummeret til DEN ARKITEKTEN AS?
Organisasjonsnummeret er 934082435. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvem er daglig leder i DEN ARKITEKTEN AS?
Morten Øvreås er daglig leder, og Morten Øvreås er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte DEN ARKITEKTEN AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier DEN ARKITEKTEN AS?
Største aksjonær er MORTEN ØVREÅS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder DEN ARKITEKTEN AS til?
Forretningsadressen er Eldsbakkane 71, 5253 SANDSLI i BERGEN kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 20. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.