orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
Under avviklingAksjeselskap934145178

TONNY GUNDERSEN CONSULTING AS

OSLO · Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer · Stiftet 2024

Selskapet tilbyr konsulenttjenester innenfor informasjonsteknologi, med fokus på forvaltning og drift av IT-systemer. Det er registrert som aksjeselskap i Oslo med en årlig omsetning på 3 millioner kroner. Virksomheten er klassifisert som konsulentvirksomhet tilknyttet IT-løsninger.

Generert av Orakel AI
Omsetning3,2 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
934145178
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
62.200Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Arnebråtveien 104, 0771, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
konsulenttjenesterinnen
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: TONNY GUNDERSEN (100,0 %)

  1. TONNY GUNDERSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TONNY GUNDERSEN CONSULTING AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseTONNY GUNDERSEN CONSULTING AS stiftet

Økonomi

2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20253,2 mill. kr1,1 mill. kr1,1 mill. kr0,9 mill. kr
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,3 mill. kr0,5 mill. kr0,8 mill. kr–
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin34,9 %Positiv
Resultatgrad27,2 %Positiv
Egenkapitalandel40,6 %Positiv2024: 100,0 %
Gjeldsgrad1,5Positiv2024: 0,0
Likviditetsgrad1,69Positiv
Arbeidskapital520 073 krPositiv2024: 30 000 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Tonny Gundersen (f. 1973)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassAmagerveien (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (36 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 21 % i Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TONNY GUNDERSEN CONSULTING AS

Hva er organisasjonsnummeret til TONNY GUNDERSEN CONSULTING AS?
Organisasjonsnummeret er 934145178. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvor mye omsatte TONNY GUNDERSEN CONSULTING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 3,2 mill. kr, med et driftsresultat på 1,1 mill. kr og et årsresultat på 0,9 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TONNY GUNDERSEN CONSULTING AS?
Største aksjonær er TONNY GUNDERSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder TONNY GUNDERSEN CONSULTING AS til?
Forretningsadressen er Arnebråtveien 104, 0771 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 20. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.