SMI HOLDING AS
STRANDVIK · Uoppgitt · Stiftet 2024
Om selskapet
- Org.nummer
- 934341821
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- STRANDVIK
- Adresse
- Vik 104, 5643, STRANDVIK
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- holdingselskap
- Stiftet
- 2024
Aksjonærer
Største aksjonær: CHRISTINA SLETTEN SCHIELDROP (50,0 %)
- CHRISTINA SLETTEN SCHIELDROPperson50,0 %
- KJELL GUNERIUS SLETTEN SCHIELDROPperson50,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SMI HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- StiftelseSMI HOLDING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,3 mill. kr | 4,3 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 0,2 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Kjell Gunerius Sletten Schieldrop (f. 1973)Daglig leder
- Christina Sletten Schieldrop (f. 1975)Styrets leder
- Kjell Gunerius Sletten Schieldrop (f. 1973)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Digital tilstedeværelse
- Nettsted
- smiholding.com
- Sosiale medier
- X
- Teknologi
- WixReactCloudflare
- E-post
- Annen leverandør
Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SMI HOLDING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SMI HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret er 934341821. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
- Hvem er daglig leder i SMI HOLDING AS?
- Kjell Gunerius Sletten Schieldrop er daglig leder, og Christina Sletten Schieldrop er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte SMI HOLDING AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier SMI HOLDING AS?
- Største aksjonær er CHRISTINA SLETTEN SCHIELDROP med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder SMI HOLDING AS til?
- Forretningsadressen er Vik 104, 5643 STRANDVIK i BJØRNAFJORDEN kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.